ÖMÜR BOYU KALICI

Youtube Abone Satın Al

Tamamen gerçek kişilerden oluşan Youtube abone alma fırsatı. İstediğiniz ülkeden kanalınız için benzersiz aboneler.

YouTube Abone Satın Alma Nedir?

İstediğiniz sayıda gerçek YouTube abone alma imkanı sağlayan hizmetimiz.

Neden Alınmalı?

Gerçek aboneler kanalınızın daha fazla izlenmesini ve bulunabilir olmasını sağlar.

Nasıl yapılıyor?

Verilen görev ile kanalınızın adı aratılır ve bir videonuza girerek abone olunur.

Süper Hızlı Teslimat

Vereceğiniz siparişler günün her saati 20 dakika içerisinde başlayacaktır.

Abonelerin Düşme Riski

Gerçek aboneler olduğu için düşüş olmaz. Gine de siparişleriniz garanti altındadır. 

7/24 Canlı Destek

Tüm siparişleriniz otomatik olarak işlenir. Ek olarak günün her saati canlı destek, WhatsApp ve Ticket yoluyla aralıksız destek sağlıyoruz.

🚀

Sadece Abone değil. Aynı zamanda SEO  

Satın alacağınız aboneler kanalınızı aratır ve bir videonuzu izler. Daha sonra kanalınıza video üzerinden abone olur. Bu sayede algoritma dostu organik bir hizmet sağlanır.

 1. Kanalınız her zaman daha üst sıralarda görünecek.
 2. Kanalınız için daha iyi bir imaj oluşur ve güven inşa eder.
 3. Videolarınız daha fazla kişiye ulaşacak.
 4. Artan etkileşimlerle birlikte organik olarak daha fazla abone artışı olacak.

Satın alma seçenekleri

100

Youtube Abone

Ömür Boyu Kalıcı

Üyelere özel %20 indirim >

12.90 ₺

250

Youtube Abone

Ömür Boyu Kalıcı

Üyelere özel %20 indirim >

29 ₺

1.000

Youtube Abone

Ömür Boyu Kalıcı

Üyelere özel %20 indirim >

129 ₺

2.500

Youtube Abone

Ömür Boyu Kalıcı

Üyelere özel %20 indirim >

229 ₺
💡

NEDEN EN UCUZ?

Kugu Medya dünyanın bir çok ülkesinde sosyal medya hizmetleri satan kişilere/kurumlara hizmet sağlamaktadır. Sağlayıcı olduğumuz için en ucuz Youtube abone fiyatını sunuyoruz.

Uygun fiyat politikamız sizi yanıltmasın. Hizmetlerimiz bize özel olduğu için ucuz. Diğer hiç bir sitede/panelde benzeri olmayan hizmetler sunmaktayız.

Ömür boyu kalıcı ve Youtube arama + video izleyerek abone olma hizmeti sadece kugumedya.net özeldir.

Sadece ömür boyu kalıcı abone satışı yapmaktayız. Aboneleriniz düşerse isterseniz geri yükleyelim isterseniz ödediğiniz ücreti iade edelim. Tüm işlemler garantilidir.

Türk Abone için Tamamen aktif ve organik kitle sağlamaktayız. Video izler, yorum  yapar ve beğenir.

🦢KuguMedya Farkı

 1. Ömür Boyu Kalıcı Abone Hizmeti Sadece KuguMedya.Net 'de!
 2. Aracı olmadan Ana Sağlayıcıdan En ucuza Abone Satın Alma imkanı.
 3. Abone olmadan önce kanalınızı aradan videonuzu izleyen ve etkileşimde bulunan tamamen gerçek ve aktif Türk abone kitlesi ile fark yaratın.
 4. Günün her saati Bekleme YOK! Verdiğiniz siparişler çok hızlı başlar.
 5. Sürekli değişen aktif kitle sayesinde her zaman aktif abone edinme fırsatı. Aynı kişileri çok fazla kanala abone yapmayız.
 6. Sizin kimseye abone olmanıza gerek yok. Sadece keyfini çıkarın.

Nasıl abone satın alınır?

 1. Öncelikle buraya tıklayarak üye olun.
 2. Ardından abone almak için için bakiye yükleyin.
 3. Yeni sipariş vermek için panelde sipariş ver sayfasına geçiş yapın ve kategorilerden istediğiniz düşmeyen youtube abone hizmetini satın alın.


Neden üye olmamız gerekli?

 • Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için panelimize üye olmanız gereklidir. Zira vermiş olduğunuz siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip etmeniz için üyelilk sistemi olmak zorunda.
 • Tam otomatik sistem sayesinde vermiş olduğunuz abone veya diğer siparişler 7/24 otomatik başlar.
 • Ana sağlayıcı olduğumuz için her hangi bir sorun olması durumunda profesyonel destek ekibimiz sizi oyalamak yerine çözüm üreten cevaplar verir.
 • Sosyal medya hizmetlerinde her zaman düşüş riski bulunmakta. Diğer sitelerin aksine kugumedya ile yaptığınız alışveriler üyeliğinize kayıt olur ve eğer aldığınız serviste garanti varsa ücretsiz düzeltme yapılır.

KuguMedya üye olarak satın alın

KuguMedya hesabınızı oluşturun ve tüm siparişlerinizi tek bir yerden yönetin. Min. ödeme: 5₺

%20 İndirimli Fiyat

7/24 Premium Destek Ekibi

500'den fazla benzersiz sosyal medya servisi


Card image cap


Neden abone satın alıyoruz?

 • Youtube da abone almanız için bir çok sebep var. Bunlar arasında en popüler olanı ise para kazanma özelliği açmaktır. Eğer Youtube üzerinden reklamlar ile para kazanmak istiyorsanız önce 1000 abone satın almalısınız. Daha sonrasında bu özelliği açmanız için başvuruda bulunabilirsiniz. 
 • Kanalınız için özel bir bağlantı oluşturmak istiyorsanız 100 abone satın almalısınız. 
 • Geniş kitlelere ulaşmak ve hitap etmek için belirli bir takipçi sayısına ulaşmalısınız. Aldığınız hizmet sayesinde daha fazla kişi tarafından takip edilmenin yanı sıra aynı zamanda daha fazla kişi tarafından videolarınız izlenmeye başlayacaktır. 
 • Güvenilir bir kanal her zaman daha fazla abone çeker. Sizin videolarınızı izleyen kişiler mutlaka abone sayınıza bakacaktır ve buna göre sizi takip etmeye ya da etmemeye karar verecektir. Eğer bu seçeneklerden 1. olanı tercih etmelerini istiyorsanız ilk önce belirli bir sayıya ulaşmanız gerekmektedir.

Bu işlem güvenli mi?

Evet tamamen güvenli bir işlem yapıyorsunuz. Merak etmeyin kanalınızı sizin kadar önemsiyor ve özenle yüklemenizi tamamlıyoruz. Her adımda güvenliği öncelik olarak sağlıyoruz. Ödeme yöntemi olarak Türkiye'nin en güvenilir alt yapısını kullanarak başlayan süreçte kanalınızın sadece ismi yeterli olucak şekilde yükleme süreci başlamaktadır. %100 güvenli ve organik bir yükleme için yavaş yavaş ve doğal bir artış olacak şekilde işlem devam ediyor. 

 • Güvenli ödeme alt yapısıyla kredi kartı, havale veya mobil ödeme yöntemleri kullanılarak ödeme yapılır.
 • Hiç şifre gerekmeden sadece kanal linki verilir.
 • Ardından doğal bir artış ile abonelerin yüklenme süreci başlar. Merak etmeyin ödeme sonrası sizin asla bekletmiyor anında işlemi başlatıyoruz.
 • Kugumedya.net ulusal haber ajanslarında makaleleri yayınlanmış ve Türkiye'nin en bilinir sosyal medya panelidir. Haberlerimizi basında biz sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. Sitemizden alışveriş yaparken hem kanalınız hem siz güvendesiniz.

Hiç bir bilginizi saklamıyoruz adınıza kesilen fatura ile kurumsal bir hizmet sağladığımızı da kanıtlıyoruz. İşlemin her safhasında sizin güvenliğinizi düşünen kugu medya ile güvenli abone satın alma işlemi yapabilirsiniz. Üstelik yapılan yükleme organik olduğu için asla abone düşüşü veya silinmesi yaşamazsınız. 


düşmeyen youtube abone

Aboneler kalıcı mı? İlerleyen süreçte silinme/düşme olur mu?

Hayır, asla bir düşüş veya kayıp yaşamayacaksınız. Kugu medya olarak biliyoruz ki aldığınız hizmette sonradan kayıp yaşamak istemiyorsunuz. KuguMedya düşmeyen abone sağlayan sayılı firmalardan biri. Siz abone aldıktan sonra sistem kanalınızı belirli periyotlarda kontrol eder ve düşüş olması durumunda ücretsiz olarak telafi eder. 

Aboneleriniz doğal bir artış ve videonuz izlenerek yüklendiği için Youtube asla sizin 3. taraf yoluyla satın alım veya arttırma yaptığınızı anlayamaz. Güvenli olarak yapılan bu işlem ile abonelerin düşmeyeceğine dair garanti vermekteyiz. Yaptığımız işlemde asla bot kullanmıyoruz. Gerçek kişiler kendi istekleriyle abonelikten vaz geçebilirler tabi fakat gine de endişelenmeyin telafi sistemimiz bu durumu sizin haberiniz olmadan düzelticektir. Satın alım sonrası tekrar bize ulaşmaya çalışmayacaksınız sistem otomatik olarak her şeyi düzelticek.

🤖 Aboneler bot mu?

Hayır gerçek kişilerden oluşan bir kitle. Bazı kullanıcılar bot Youtube abone almak istemektedir fakat bu hiç sağlıklı bir işlem olmaz. Zira bot aboneler sizin videolarını görmezler sadece sayı olarak bir kazanım sağlarsınız. Sadece sayı olarak yapılan bu büyüme yüzünden videolarınız yeterli kişi tarafından izlenmeyecektir ve profilinizin ortalama potansiyelinde düşüş sağlayacaktır. Youtube videolarınızı kaç abonenizin gördüğünü analiz etmekte ve buna göre sıralama da üst sıralara çıkartmakta veya daha alt sıralarda konumlandırmaktadır. Bir diğer risk ise bot profillerin daha sonra silinmesi ve takipçi sayısında yaşadığınız düşüştür. Unutmayın yapay takipçiler eninde sonunda düşecektir.

Kugu medya olarak sadece gerçek ve aktif Youtube takipçi hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmanız için size katkıda bulunuyoruz. Yükleme yaptığımız gerçek kişiler sayesinde sadece daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlamıyoruz üstelik bu sayede aboneleriniz asla silinmeyecek.

 1. Asla bot takipçi yüklemiyoruz zira bot takipçiler daha sonra silinmektedir.
 2. Sadece aktif ve gerçek kişiler yüklenir.
 3. Asla silinme veya kaybolma olmaz tamamen kalıcı abone hizmeti veriyoruz.

💸 Kazanç elde etme

Almış olduğunuz hizmet sayesinde bu kişiler videolarınızı izleyecektir eğer kanalınızın para kazanma özelliği açıksa bu kişilerden gelir elde edebilirsiniz. Eğer hala bu özelliği açmadıysanız sizlere yardımcı olabiliriz. Youtube para kazanma özelliğini açmanız için 4000 saat izlenme ve 1000 abone sahip olmalısınız. Sonrasında başvuruda bulunarak kolayca bu özelliği aktif edebilir ve kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Eğer kanalınız da hala 4000 saati tamamlanmadıysanız izlenme süresi satın alabilirsiniz.

Videonuzdan en üst düzeyde kazanç elde etmek için küçük takviyeler yapabilirsiniz. Örneğin paylaşmış olduğunuz video için alacağınız Youtube izlenme ve beğeni hizmetleri kazancınızı arttırma yönünde olumlu bir etki sağlayacaktır. 

Sadece abone almak yeterli olur mu?

 • Burada size evet olarak yanıt vermeyi isterdim fakat maalesef hayır. Abone alarak başladığınız bu süreçte gerçek bir başarı hikayesi yazmak istiyorsanız bunu izlenme ve beğeni gibi etkileşimler ile desteklemeniz gerekmektedir. Youtube takipçi satın aldıktan sonra videolarınız daha fazla kişiye ulaşacaktır fakat 1000 abone ile çok fazla kişiye ulaşamazsınız fakat bunu izlenme ve beğeni ile kombinlerseniz işte o zaman faydasını görürsünüz. 
 • Youtube beğeni hizmetiyle videolarınızı trend sekmesine çıkmasını sağlayabilirsiniz. Eğer trend çıkacak kadar büyük bir işlem değilse bile beğeniye ihtiyacınız var çünkü aramalar da üst sıraya çıkarak organik trafik elde etmeli ve yeni takipçiler kazanmalısınız. Organik trafik ve izlenme kazanma konusunda en iyi tercih her zaman beğeni satın alma hizmeti olacaktır. 
 • Videonuzun açıklama kısmına çektiğiniz konu hakkında paragraf yazarak aramalar da üst sıralara çıkmasını destekleyebilirsiniz. Boş bırakılan bir açıklama tıpkı boş bir başlık gibi düşünebilirsiniz. İçerik hakkında her zaman bilgi vermeli ve sosyal medya hesaplarını bu açıklamanın sonuna eklemelisiniz. Takipçileriniz sizin ulaşılabilir olduğunuzu görmelidir. 
youtube seo

Youtube SEO İzlenme

KuguMedya panelinde bulunan seo izlenme hizmeti sayesinde videolarınız ihtiyacı olan etkileşime kavuşacak. Videonuzu neredeyse sonuna kadar izleyen organik izleyiciler Youtube algoritmasını adeta alt üst edecek.

Üstelik bu izleyiciler direkt(harici) olarak videonuza gelmiyor. Tamamen Youtube'in doğal akışında olduğu gibi kimi zaman 'Göz Atma Özellikleri' kimi zaman 'Önerilenler' veya 'Aramalar' gibi organik bir trafik ile sağlanıyor. 

Eğer videonuz para kazanmaya açıksa gelen izleyicilerden elbette reklam izleterek para kazanabilirsiniz. 

Ve 'Bunun kanalıma bir zararı olur mu?' gibi bir soru aklınızın ucundan bile geçmesin zira bizim amacımız kanalınızın değerini yükseltmek. Her hangi bir risk oluşturacak yapay veya spam işleme sitemizde hiç bir şekilde yer vermeyiz.

Youtube SEO izlenme hakkında daha fazla bilgi

Youtube Etkileşimler ve etkileri

Youtube da etkileşimleri 4'e ayırabiliriz. Beğeni, abone, izlenme ve yorum beğenisi. Bu 4 etkileşimi kullanarak mevcut videolardan maksimum dönüşüm elde edebiliriz. 

 • Aboneler ile videoyu paylaştığımız da direkt olarak izlenmesini sağlarız.
 • İzlenme alarak videonuzun daha fazla ilgi çekmesini ve izlenmesini bu sayede daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlarız.
 • Beğeni hizmeti ile videonuzu aramalar kısmında ve önerilenler de yer almasını bu sayede organik bir trafik elde etmesini sağlarız.
 • Yorum beğeni hizmeti ile videonuzun altına gelen yorumlara beğeni göndererek izleyen kişilere yorum yapmaları için teşvik ederiz. 

Abone hizmeti 

 • Youtube abone al hizmetinde asla bot veya yapay kullanıcı almıyorsunuz aldığınız kişiler tamamen gerçek kişiler ve videonuzu izleyecek kişilerdir. Bu yüzden abone hizmeti videolarınız izlenmesine katkıda bulunacak ve geniş kitlelere ulaşmanız için fayda sağlayacaktır.
 • Abonelerin kanalınızı aratıp videonuzu izledikten sonra abone olması sadece kugumedya.net özel bir hizmettir. Başka hiç bir yerde göremezsiniz.

İzlenme hizmeti

 • Aldığınız izlenme hizmetiyle birlikte mevcut abonelerinizin hepsine ulaşabilirsiniz. Burada yatan mantık çok basit video izleniyorsa Youtube sizin abonelerinizin ana sayfasına videoyu gösterir. Eğer video düşük etkileşim alıyorsa ana sayfaya çıksa bile alt sıralarda kalacaktır. 

Beğeni hizmeti

 • Hepimizin istediği ve çabaladığı gibi Youtube öneriler de ve aramalarda çıkmanın sırrı beğeni sayısıdır. Alacağınız beğeni hizmeti sayesinde videonuz aramalarda üst sıralarda çıkacak ve önerilenlerde gösterilecektir.

Yorum beğeni hizmeti

 • Paylaşmış olduğunuz videonuz için yorumların yapılması çok önemlidir. Bu yeni aboneler kazanmak ve daha fazla izlenim elde etmek için kilit bir nokta. Bu nedenle videolarınıza gelen beğendiğiniz yorumlara eser miktarda beğeni satın almak çok faydalı olacaktır. 

Aboneler hızlı yüklenebilir mi?

Youtube abone satın alırken istediğiniz hızlarda abone yüklenmesini yapabilirsiniz.

Abone kategorisinde bir çok hız ve kalite çeşidi sizi bekliyor.

 1. Günlük 15-30 abone
 2. Günlük 100 abone
 3. Günlük 200 abone
 4. Günlük 500 abone
 5. Günlük 1.000 abone
 6. Günlük 5.000 abone
 7. Günlük 20.000 abone

gibi farklı hız çeşitlerini seçebilirsiniz. Her şey sizin hayal gücünüze bağlı.

Canlı destek ile iletişim kurmaktan çekinmeyin

Sizlere yardımcı olmak için 7/24 nöbetteyiz. Canlı destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Youtube Abone Satın alma ile ilgili yardım alın.

Yardım Al