Youtube İzlenme Süresi Satın Al - Kalıcı 4000 Saat Satın Al

youtube 4000 saat satın al

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

Youtube izlenme süresi satın alma hizmetinde dilediğiniz miktarda izlenme süresi satın almanızı sağlıyoruz. Doğal ve organik izlenme ile para kazanma özelliğinizin sorunsuz açılmasını sağlamaktayız.

 • 7/24 otomatik olan sistemimiz ile 4.000 saat izlenme hizmetini en uygun fiyata satın alın. Siparişleriniz otomatik olarak anında başlamaktadır.
 • Kugumedya.net hizmetlerinden faydalanabilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 • 1.000 Saat İzlenme Süresi Sadece 110₺

Nasıl güvenebilirim?

Sitemizde diğer siteler gibi yüksek ücretler ödemenizi istemiyoruz. 100 saat izlenme süresini sadece 11₺ alarak hizmetimizi deneyebilirsiniz.

KuguMedya Türkiye genelinde tanınır bir SMM panelidir ve ulusal gazetelerde haberleri yayınlanmıştır. Basında biz sayfasından yayınlanmış olan haberlerimizi inceleyebilirsiniz.

Nasıl alabilirim?

 1. Öncelikle Buraya tıklayın ve sisteme üye olun.
 2. Ardından sisteme giriş yapın ve en az 11₺ bakiye yükleyin.
 3. Bakiye yükledikten sonra yeni sipariş verme bölümünden 'Youtube İzlenme Süresi [4.000 SAAT]' kategorisini seçin.
 4. İzlenme süresi için gerekli şartlar ve bilgiler 'Servis Açıklaması' bölümünde size gösterilecektir.
 5. Siparişi tamamlamak için 'Link' kısmına sizden istenilen süre uzunluğundaki videonuzun bağlantısını koyun.
 6. Miktar kısmına ise kaç saat istediğinizi yazın.

 Kaybolan, düşen veya silinen hizmetlere para vermeyin!

Sizlere garantili ve şimdiye kadar hiç düşüş yaşanmamış izlenme saati ile asla risk almadan para kazanma özelliğinizi %100 aktif etmenizi sağlıyoruz.

Fiyatlandırma

KuguMedya izlenme süresi hizmetini kendi sağlamaktadır. Bu nedenle sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız.

1.000 saat izlenme süresi: 110₺

4.000 saat izlenme süresi: 440₺

Nasıl alınır ve hizmet hk. bilgi

Youtube 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

4.000 saat izlenme süresi Youtube'de para kazanma özelliğini aktif hale getirip para kazanmaya başlamak için gereklidir. Bu süreyi en hızlı şekilde doldurmanın yolu uzun süreli video yayınlamaktadır. Eğer 4.000 saat satın alma hizmetini en ucuz şekilde tamamlamak istiyorsanız bu süre 60 dakika olmalıdır. KuguMedya olarak kişilerin videonuzun tamamını izlemesini sağlayabiliriz. Tamamen gerçek ve aktif izleyiciler üstelik tamamı farklı internet ağından bağlandıkları için izlenmeleriniz asla düşmez.

4.000 saat izlenme almak için uzun süreli videonuz yoksa yani 60 dakikalık bir videonuz bulunmuyorsa videonuzu 5 ile 20 dakika arasında izleyen kişilerde sağlayabiliriz. Fakat bu şekilde fiyat daha yüksek olacaktır.

 • Düşme riski var mı?

Kugumedya.net olarak bu hizmeti yıllardır sağlamaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet garantilidir. Her hangi bir düşme olursa ücret iadesi veya telafi sağlanır.

Youtube İzlenmeleri Hakkında

İzlenme satın aldığınız da genelde kişiler videonuzu çok kısa izlerler. Çoğu zaman bu süre 30 saniyedir. Buna göre 1000 izlenme en fazla 8 saat kazandırmaktadır. Biz sizler için özel olarak videonuzu daha fazla izleyecek kişileri kullanıyoruz. Bu sayede bir kişi videonuzu en az 3 ile 5 dakika arası izlemektedir. Bu da 1000 izlenme aldığınız da en az 50 saat izlenme süresi satın almak demektir.

Eğer izlenme sürenizi arttırmak ve 4000 saati tamamlamak istiyorsanız bu konuya dikkat etmeniz gereklidir. Piyasada bir çok satıcı kısa süreli izleyen kişileri göndermektedir. Bu hizmet sizin işinize hiç bir şekilde yaramayacaktır. 4000 saat, eğer kanalınız da para kazanma özelliğini açmak istiyorsanız aşmanız gereken bir sınırdır. Bu sınırı aşmanız için kugumedya olarak sizlere yardımcı olmak için 7/24 hazırız. 

Verdiğimiz uzun izlenme hizmeti sayesinde kanalınız için youtube 4000 saat izlenme satın al işlemi yapabilirsiniz. Sahip olduğumuz sunucular sayesinde 30 milyon izlenme kapasitemiz mevcuttur. 

İzlenme Süresinin Önemi

İzlenme süresi kasmamızın sebebi Youtube 4000 saat doldurmak içindir. Eğer Youtube pk yani para kazanma özelliğini açmak istiyorsanız dört bin saat video izlenmeniz olmalıdır. Youtube paneliniz de saat olarak gözükmez bunun yerine dakika olarak gözükmektedir. 4000 saat ise 240.000 dakikaya eş değer olmakta. Bu süreyi doldurmak için bir diğer engel ise 12 ay şartıdır. Bu süreyi en fazla 12 ay içerisinde tamamlamazsanız tekrar sıfırlanıcaktır.

İzlenme süresi yani bir kişinin videonuzu ne kadar izlediğinin bir diğer önemi ise SEO yani arama optimizasyonudur. Videonuzun aramalarda ve sağ tarafta önerilerde çıkması ve üst sıralarda olması için kişilerin videonuzu uzun süre izlemesi çok faydalı olacaktır. Videonuzun kısa izlenmesi SEO açısından sıralamanızı kötü etkileyecektir. Eğer videolarınızın daha uzun süre izlenmesini istiyorsanız başlıkta merak uyandırıcı şeyler yazmalısınız. İnsanlar videonun direkt sonuna değil ortalarında olan olayları da merak etmeli ve izlemelidir. Eğer tüm macerayı sona saklarsanız bu sefer izleyici direkt olarak videonun sonuna bakacaktır ve bu yüzden düşük izlenme sayısında kalırsınız. 

İzlenme süresi arttırma işlemi için sitemize üye olduktan sonra özel olarak sunulan ve sadece bizim satışını yaptığımız youtube uzun izlenme hizmetini satın alabilirsiniz. Üye olmak için tıkla

Youtube kaç abonede para kazanılır?

Youtube'de para kazanmaya başlamak için şartları yukarda sıralamıştık. Tekrar üstünden geçmek gerekirse Youtube para kazanma özelliği için önce 1.000 abone daha sonra 4.000 saat izlenme sürenizi doldurmalısınız.

İzlenme süresi nasıl kontrol edilir?

studio.youtube.com ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra solda bulunan menüden "Diğer Özellikler" tıklayın açılan sekmeden "Para Kazanma" sekmesine giriş yapın ardından sayfanın en altında kaç saat izlendiğiniz ve ne kadar ihtiyacınız olduğu yazacaktır. 

İzlenme almak için şifre gerekir mi?

Kugumedya.net olarak her zaman sizin kanalınızın güvenliğine öncelik vermekteyiz. Yapacağımız işlemlerde asla sizin şifrenizi istemiyoruz. Abone veya izlenme süresi işlemleri için sadece bize Youtube kanal bağlantısı veya video linki vermeniz yeterli olacaktır. Kugumedya youtube izlenme hizmeti için programsız ve hilesiz olarak gerçek izlenme hizmeti sağlamaktadır.

İzlenme süresi daha sonra düşer mi?

Bildiğiniz gibi Youtube de satın alınan hizmetler garantili olmazsa düşüş görülebiliyor. Bu konuda en hassas sosyal ortam diyebiliriz. Diğer mecralar gibi kolay kolay yükselemeyeceğiniz bu mecrada sizlere asla garanti sunmadığımız bir hizmeti satmıyoruz. Satın almış olduğunuz izlenme süresi hizmeti ömür boyu garantilidir ve asla düşüş olmayacaktır. Her hangi bir düşme durumunda ise bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Merak etmeyin bu durumu hemen düzeltiriz. 

Organik ve Gerçek İzlenme Hizmeti

7 Farklı özellikte izlenme hizmeti sunmaktayız. Bunlardan biri de tamamen organik youtube izlenme hizmetimizdir. Bu hizmette bu yazıyı okuyan sizler ve yazan ben gibi tamamen gerçek kişiler tarafından izlenmektedir. Bu kişiler dilerse sizin kanalınıza abone olabilir veya dilerse disslike olarak beğenmeyebilir. Eğer videonuzun kalitesine ve içeriğine güveniyorsanız gerçek izlenme almanızı tavsiye ederiz.

 • Fiyatlarınız neden ucuz?

Yeni müşterilerimiz fiyatların bu kadar düşük olmasından şüphe duymaktadırlar. Fakat düşük olmasının sebebi gayet açık. Kugumedya Youtube izlenme de Türkiye sağlayıcısıdır. Türkiye'de bu konuda sağlayıcı olan çok az firma mevcut. Sizin pahalı olarak gördüğünüz izlenme satışları aslında başkasından alıp size satılan hizmetler. Kugumedya ise direkt olarak 1. elden size hizmet sağlar. Bu nedenle en ucuz izlenme ve abone hizmetini satın alırsınız. Üstelik ana sağlayıcı olduğumuzdan dolayı her hangi bir sorunda sizlere yardımcı olabiliyoruz.ü

 • Trendlere çıkmak 

Youtube de izlenme satın alarak trendlere çıkabilirsiniz. Bunun için en hızlı gelicek izlenme servisini tercih etmelisiniz. Trendlere çıkmak hiç bir zaman garanti değildir ama şansınızı arttırabilirsiniz. Eğer aramalarda yükselmek isterseniz onuda kolayca yapabilirsiniz. Mevcutta bulunan sıralamanızı yükselten izlenme paketimiz ile hemen sıralamalarda yükselin.

Direkt olarak trend için çalışma yapmak istiyorsanız bu durumda Adwords izlenme hizmeti satın alabilirsiniz.

 • Aramalarda videolarınız üst sıralarda gözüksün

Videonuzun anahtar kelimeler de üst sıralarda çıkması için bir çok parametre var. İzlenme süresi de bunlardan biridir. Videonuzun ne kadar izlendiğine göre Youtube sizi arama ve önerilenler kısmında üst sıralarda konumlandırmaktadır. Aramalarda üst sıralara çıkmak için izlenme süresi alıyorsanız en eğer videonuzun 3 ile 7 dakika arasında olması çok etkili olacaktır.

Diğer bir etken ise trafik olarak izleyicilerin nereden geldiğidir. Sistemimiz de bulunan özel izlenme ile tamamen doğal ve organik trafik göndererek videonuzu üst sıralara çıkartabiliriz.

 • Kanalınızın güvenliği önceliğimiz

En az sizin kadar kanalınızı önemsiyoruz ve buna göre işlem uyguluyoruz. 4 senedir yaptığımız hiç bir Siparişiniz işleme alındı. En kısa sürede tamamlanacak. müşterilerimizin kanalına zarar vermedik. Tamamen organik yöntemler ile yapılan bu işlemin her aşaması güvenli olarak tamamlanmaktadır. İşlem sonrasında veya sırasında kanalınıza asla zarar gelmeyeceğini garanti ediyoruz. Bilmenizi isteriz ki ünlü kişilerde bu tarz hizmetlerden yararlanmaktadırlar. 

 • Daha fazla kişi tarafından izlenin

Youtube sizi ne kadar kişiye gösterirse o kadar izlenirsiniz. Eğer daha fazla kişi tarafından izlenmek istiyorsanız videonuzu farklı yollar ile desteklemelisiniz. Bunun bir kaç farklı yolu mevcut. Uzun izlenme süresi, beğeni ve sosyal ağ paylaşımları. Videonuzun izlenme süresi ve izlenme sayısına göre daha fazla kişiye ulaşırsınız. Sosyal ağlarda yapılan paylaşım ile aramalar da ve önerilenlerde üst sıralara çıkarsınız. Ardından beğeni hizmeti ile bu etkileşimi destekleyerek videonuzu en üst performans ile desteklemiş olursunuz. Youtube için kolay yoldan ilerlemenin en iyi yolu budur.

Nasıl izlenme süresi satın alırım?

Öncelikle bu hizmeti satın alabilmeniz için kanalınız da en az 7 dakikalık bir adet video bulunmalıdır. Ardından sizin için sunduğumuz paketleri inceleyebilirsiniz.

En az 50 saat olmak üzere 4000 saat kadar izlenme süresi satın alabilirsiniz. Bunun için yukarıda sizin için oluşturduğumuz paketlerden birini seçmek veya sisteme üye olmaktır. Paket seçtikten sonra "Hemen satın al" diyerek sizden istenilen bilgileri doldurun ve video linkinizi istenilen yere yapıştırın. Ödemenizi yaptıktan sonra her hangi bir şey yapmanıza gerek yok biz sizin için her şeyi yapıcağız. Dilediğiniz zaman canlı destek yoluyla siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Her zaman şeffaflığa önem veriyoruz ve siparişiniz sırasında size detaylı bilgi veriyoruz.