E-Fatura

Değerli KuguMedya Kullanıcıları;

Kugumedya olarak 10 yılı aşkın süredir sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmek amacıyla muhtelif hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizde yapay zeka ve insan tecrübesinden yararlanarak her zaman en iyi kaliteyi hedefler ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Önceliğimiz güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti ve fark yaratacak yüksek kaliteli sosyal medya hizmetlerini sağlamaktır. Buna müteakip yapacağınız alışverişler için resmi makamlarca onaylı e-fatura otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bu sayede tüm siparişleriniz faturalandırılmaktadır. Vereceğiniz siparişleri anlık olarak üyeliğinizden kontrol edebilirsiniz. 


kugumedya e-fatura örnek

Yasal ve Güvenilir Hizmet

Kugumedya.net olarak sunduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerinde yüksek güvenlik ve kalite standartlarında çalışıyoruz. Tüm ödemeleriniz için faturanız otomatik oluşur. Yani tüm işlemler resmi makamlarca onaylanır. Bu sayede Kugumedya.net'i son derece güvenilir bir platform haline getiriyoruz.

10 yılı aşan sosyal medya tecrübesiyle bu işe gönül verdiğimizi söyleyebiliriz. Bu süreçte her hangi bir güvenlik problemi veya kullanıcı mağduriyeti yaşatmadığımız için halen yasal olarak hizmet vermeye devam edebiliyoruz. Ayrıca %100 güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde sosyal medya paneli kullanımının her adımında memnuniyet ve kesintisiz sosyal medya deneyimi için sizlerin yanındayız.

Sunmuş olduğumuz e-fatura örneğini hemen bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

kugumedya sipariş takip

Her Adımda Kontrol Sizde

Kugumedya.net olarak sosyal medya paneli kullanımında amaçladığımız tam olarak kontrolün sizde olması. Sloganımızda olduğu gibi KuguMedya ile sosyal medyayı yönetmenizi sağlıyoruz.

Vereceğiniz siparişleri anlık olarak kontrol etmenizi sağlayan siparişler sayfasından siparişinizi inceleyebilir, bu sipariş için direkt olarak kontrol edilmesini sağlayabilir veya iptal edebilirsiniz.

Kugumedya panelinde her şeyi kendiniz yapabilirsiniz ama gine de eğer yardıma ihtiyacınız olursa 7/24 destek ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazır bir şekilde bekliyor.