KuguMedya - Sıkça Sorulan Sorular

Giriş

Bu bölümde KuguMedya ve etkilerinden bahsedeceğiz.

KuguMedya sosyal medya görünürlüğünüzü arttırmak için hizmetler sunar. KuguMedya hizmetleri doğru kullanıldığı taktirde sosyal medya hesaplarınız hiç olmadığı kadar popüler olacaktır. KuguMedya ile sosyal medyayı yönetin.
Sosyal medyada ihtiyacınız olan etkileşime ve kitleye ulaşmanızı sağlar. KuguMedya'nın kuruluş amacı budur.
Verdiğimiz tüm hizmetleri düzenli olarak kontrol eder ve etkilerini gözlemleriz. Bilmenizi isteriz ki KuguMedya hiç bir zaman hesabınıza zarar verebilecek bir hizmeti size sunmaz. Sağlanan hizmetler tamamen güvenli ve risksizdir.
KuguMedya panel üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.

Bakiye Yükleme

Bu bölümde bakiye yükleme ve hatalarını ele alacağız.


Kayıt işlemini tamamlayıp giriş yaptığınız da menüden 'Bakiye Ekle' kısmına dokunun. Ardından sizin için uygun olan bir ödeme yöntemini seçerek işlemi başlatın ve güvenli bir şekilde tamamlayın. Dilerseniz Banka Kartı, Kredi Kartı, Havale veya Kripto ile ödeme yapabilirsiniz.
Hiç bir bilginizi sitemiz üzerinden almayız. Ödeme yöntemini seçtikten sonra BDDK onaylı PAYWANT veya SHOPİER sitesine yönlendirirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra bakiyeniz otomatik olarak eklenir ve sitemize geri dönersiniz.

Destek Talepleri

Bu bölümde siparişiniz için bir talepte bulunacağınız destek taleplerinden bahsedeceğiz.


İki farklı yöntem ile destek talebi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz siparişler sayfasına girin ve talep açmak istediğiniz siparişinize tıklayın ve 'Siparişi Bildir' kısmına tıklayın. Ya da menüden 'Destek' kısmına tıklayın ve açılan sayfada 'Destek Talebi Oluştur' butonuna tıklayın.

Siparişler

Bu bölümde siparişlerden bahsedeceğiz.


Üyeliğinize giriş yaptığınızda açılan ilk sayfa sipariş verme bölümü olacaktır. Sipariş verebilmek için bakiyeniz olduğundan emin olun. Ardından 'Kategori' seçeneklerinden dilediğiniz kategori seçin ve bu kategori için listenen servisler bir seçim yapın. Siparişinizin teslim edileceği linki 'Servis Açıklama' kısmında belirtilen şekilde girin ve dilediğiniz Miktarı yazın siparişi tamamlayın. Daha sonra bu siparişi 'Siparişler' sayfasından kontrol edebilirsiniz.
Otomatik işlemler sosyal ağlarda paylaşım yaptığınız zaman sipariş vermeden otomatik olarak dilediğiniz işlemlerin yapılmasını sağlar. Otomatik işlemleri oluşturduktan sonra panel üzerine hiçbir işleme gerek duymazsınız. Otomatik işlemler sosyal medya platformlarında paylaştığınız gönderilere otomatik olarak belirlediğiniz servisi aktif eder ver KuguMedya panel üzerinde bakiyeniz bulunduğu sürece gönderim sağlar. Bu durum işlemlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz size daha fazla süre kazandırır.
Otomatik beğeni sizin belirlediğiniz süre boyunca yaptığınız paylaşımlar için otomatik çalışan bir hizmettir. Otomatik beğeni siparişi verebilmek için KuguMedya paneli üzerinden yeni sipariş verme kısmına gelin ve kategorilerden 'Instagram Otomasyon' seçin. Ardından bir Otomatik Beğeni hizmetini seçin. Kullanıcı adı kısmına yeni paylaşacağınız gönderiler için beğeni gelmesini istediğiniz profilin kullanıcı adını yazın. 'Min' ve 'Max' kısmına 1 gönderi için en az kaç beğeni gelsin, en fazla kaç beğeni gelmesini istediğinizi yazın. 'Gecikme' kısmını dilerseniz boş bırakın veya kaç dakika sonra gelmesini isterseniz o şekilde doldurun. Daha sonra siparişi tamamlayın. Hizmet 5 dakika içerisinde aktif olacaktır ve KuguMedya bakiyeniz olduğu sürece çalışacaktır.
Süreli siparişler, belirli süre aralıklarıyla çalışan ve gönderimi tek sefer yerine kısım kısım göndererek doğal bir yükselme elde etmenizi sağlayan servislerdir. Seçtiğiniz serviste 'Süreli Sipariş' kısmını işaretleyerek bu özelliği kullanabilirsiniz. Link ve miktarı girdikten sonra bu siparişin kaç kere otomatik olarak tekrarlanmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. 'İşlem kaç kere tekrarlansın?' kısmına 5 yazarsanız vereceğiniz sipariş 5 kere tekrarlanır. 'İşlem kaç kere tekrarlansın?' kısmı ise siparişin kaç dakika arayla tekrarlanacağını belirtir. Vereceğiniz siparişin toplam kaç adet olduğu 'Toplam miktar' kısmında görünür ve hemen altta toplam ücretini görürsünüz.
Sipariş aşamaları verdiğiniz siparişin durumunu izlemenizi sağlar.
Bekliyor
Bu durum siparişinizin alındığını ve otomatik olarak kontrol sürecine girdiğini belirtir. Bu aşama kısa sürede 'Hazırlanıyor' olarak güncellenir.
Hazırlanıyor
Bu durum siparişinizin başarılı olduğunu ve gönderim için sıraya alındığını belirtir.
Gönderiliyor
Bu durum siparişinizin gönderime başarıyla başladığını gösterir. Gönderim henüz başlamadıysa merak etmeyin çok kısa süre içerisinde başlamış olacaktır.
Kısmen tamamlandı, Eksik iade edildi.
Bu durum siparişinizin bir kısmının teslim edildiğini ve yüklenmeyen miktarın iade edildiğini belirtir. Genelde ilgili servisin kapasitesi yetersiz olduğu durumlarda bu yaşanır. Eğer farklı bir servis kullanırsanız siparişiniz sorumsuz teslim edilir.
İptal Edildi
Bu durum siparişinizin iptal edilip ücret iadesi sağlandığını belirtir. Bunun bir çok sebebi olabilir. Bu durumda siparişiniz ile ilgili destekten bilgi almanız en doğrusu olacaktır.

Sipariş Sorunları

Bu bölümde sipariş sorunlarını ele alacağız.


Sipariş miktarından bağımsız olarak verilen her siparişi özenle en kısa sürede teslim etmeyi hedefleriz. Eğer her hangi bir problem ile karışlaşırsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Hemen aşağıda sık karşılaşılan sipariş sorunlarından bahsetmekteyiz.
Kısmi tamamlanan siparişlerin yüklenmeyen miktarı otomatik iade edilir. Kısmi tamamlandı hatasının sebebi genelde ilgili servisin kullanıcı kapasitesinin yetersiz olmasıdır. Bu durumda farklı servisten sipariş vermenizi önermekteyiz. Bazen bu hatanın sebebi sipariş verilen profilin takipçi sayısının gizli olması olabilir. Eğer hiç bir hata olmadığını düşünüyorsanız bununla ilgili destek talebi açabilirsiniz.
Bu durumun en çok karşılaştığımız nedeni; aynı link için devam eden bir sipariş varken yenisinin girilmesidir. Eğer bir link için devam eden sipariş varsa yenisini kesinlikle girmeyin ve önce aktif siparişinizin tamamlanmasını bekleyin.
Bilmenizi isteriz ki vereceğiniz siparişleri 7/24 tamamlamak için aktif bir şekilde çalışıyoruz. Fakat gine de muhteşem bir ekibimiz olsa da sosyal ağların ne zaman güncelleme yapacağını ve neleri değiştireceğini ön görmemiz mümkün değildir. Öyle zamanlar oluyor ki siparişinizi bir günde tamamlamak mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda kontrolün bizde olduğunu ve hiç bir sorun yaşamacağınızı bilmenizi isteriz. Eğer bir hizmetin normalden daha uzun sürede teslim edeceksek bunu panel üzerinden belirtmekteyiz.

Servisler ve Fiyatlar

Bu bölümde servisler ve fiyatlandırmayı ele alacağız.


Her gün yeni servisler ile KuguMedya sürekli olarak güncelleniyor. Yapay zeka ve insan tecrübesiyle donatılmış benzersiz servislerimizin tadını çıkarın. KuguMedya ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden devamlı çalışıyor ve sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.
Her servisin farklı bir alt yapısı var ve özellikleri farklı. Bu nedenle sipariş vermeden önce servis açıklamasına bir göz gezdirmenizde fayda var. Aksi durumlarda siparişiniz 24 saatten daha fazla bir gecikmeye uğrayabilir. Bu nedenle servis açıklamalarını okumak çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti ancak bu durumda sağlanabilir.
Eğer siparişinizin hızlı ve düzgün bir biçimde tamamlanmasını istiyorsanız mutlaka servis açıklamasında belirtilen maddelere uymalısınız. Aksi taktirde servisiniz iptal olabilir, gecikebilir ya da geri dönüşü olmaksızın siparişiniz tamamlandı olarak gözükebilir.
Servis hızları genel olarak sipariş yoğunluğuna, sosyal medya platformlarındaki güncellemelere veya servis güncellemelerine göre belirleniyor. Ortalama süreyi servis seçtikten sonra görebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz kullanıcağınız servisi önceden ufak miktar ile test etmenizdir.
KuguMedya servislerinin fiyatları genel olarak servisin yoğunluğuna göre belirlenir. Eğer servis gereğinden fazla kullanılıyorsa servis yavaşlığı artacak ve fiyat bu yüzden düşecektir. Eğer bir servise gereğinden fazla talep olmazsa, servis hızlı başlayacak ve fiyatı yüksek olacaktır.