Youtube Beğeni Satın Al

Youtube beğeni hizmeti ile videonuz daha kaliteli gözükmesinin dışında SEO açısından da olumlu olacaktır. Bu sayede önerilenlerde ve aramalarda daha üst sıralara çıkabilirsiniz.

 • Aldığınız hizmette asla düşüş yaşamazsınız.
 • Gerçek kişiler beğenir ve bu hizmet garantilidir.
 • Doğal artan şekilde yüklenir.

  Youtube Beğeni Satın Al

  Youtube videonuz için aldığınız beğeniler ile daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Beğeniler tamamen videonuzu üst sıralara çıkartmak içindir ve etkisi kanıtlanmış bir hizmettir.


  25

  Youtube Beğeni

  Garantili Beğeni Hizmeti

  Şifresiz İşlem

  Sadece Video Linki Yeterli

  En Hızlı Teslimat Garantisi

  7/24 Destek

  5 ₺

  100

  Youtube Beğeni

  Garantili Beğeni Hizmeti

  Şifresiz İşlem

  Sadece Video Linki Yeterli

  En Hızlı Teslimat Garantisi

  7/24 Destek

  15 ₺

  250

  Youtube Beğeni

  Garantili Beğeni Hizmeti

  Şifresiz İşlem

  Sadece Video Linki Yeterli

  En Hızlı Teslimat Garantisi

  7/24 Destek

  26 ₺

  500

  Youtube Beğeni

  Garantili Beğeni Hizmeti

  Şifresiz İşlem

  Sadece Video Linki Yeterli

  En Hızlı Teslimat Garantisi

  7/24 Destek

  44,90 ₺

  Youtube beğeni siparişi nasıl verilir?

  Sadece 3 basit adım ile beğeni siparişi verin.

  1. Almak istediğiniz paketi seçin
  2. "Hemen Satın Al" diyerek sizden istenilen bilgileri doldurun.
  3. Tebrikler! Şimdi yükselişi izleyebilirsiniz.

  Beğeni hizmetinin sağladıkları:

  • Aramalarda üst sıraya çıkmanızı sağlar.
  • Önerilenlere çıkmanız için destekler.
  • Trendlere çıkmak için destek sağlar.
  • Organik ve gerçek kişiler tarafından daha fazla izlenmenizi sağlar.
  • Asla düşüş ihtimali yok, %100 kalıcı ve ömür boyu garantilidir.
  • Çok hızlı başlar. Diğer firmalar gibi 24-48 saat beklemek zorunda değilsiniz.

  Kugumedya Türkiye'nin tek hızlı ve ömür boyu garantili beğeni satışı yapan sitesidir.

  • Prestij ile beğeni elde etmek

  Youtube de çoğu video hak ettiği kadar beğenilmiyor. Genel olarak insanımız izlediği videoları beğenmiş olsa dahi malum butonu kullanmaktan çekiniyor. Fakat siz izleniyorsanız ve beğeniliyorsanız videoyu izleyen kişi önce like sayısına bakmaktadır ve buna göre beğenip beğenmemeye karar verir. Yani bir videonun beğeni sayısı yüksek ve disslike az ise psikolojik olarak o video beğenmekte. Buna en basit örnek olarak Killa Hakan fight kulüp şarkısı verilebilir. Aslında şarkı güzel olmasına rağmen aldığı tepki ile çok fazla disslike aldı ve bu büyüyüp gitti. Çoğu kişi şarkıyı beğenmesine rağmen disslike kullandı. Killa bu duruma disslike satın alınarak videomuz sabotaj edildi diyerek karşılık verdi.

  • Videoyu paylaştıktan hemen sonra beğeni alma

  Müşterilerimiz genelde önce videoyu paylaşıyorlar aradan günler geçtikten sonra like sayısını beğenmedikleri için Youtube beğeni satın al hizmetine başvuruyorlar. Bu durumda beğeni hizmetinin asıl performansı görülemez. Beğeni satın alma hizmeti direkt olarak yapıldığında hem organik olarak insanların like yapma oranı artacaktır hemde kanalın abonelerine ana sayfada daha fazla gösterilecektir. Bu nedenle videonuzu paylaşmadan önce beğeni hizmetini hazırlamalısınız. 

  • Beğenilerin silinmesi

  Daha önce Youtube beğeni satın aldıysanız bu durum ile karşılaşmış olabilirsiniz. Evet Youtube bu konuda çok katıdır ve asla hile istememektedir. Kullandığımız alt yapı profesyonelce tasarlanmıştır. Tamamen doğal ve organik bir yükleme yapıyoruz ve garanti ediyoruz beğeni sayınız da asla düşüş olmayacak. 

  • Disslike saldırıları

  Eğer NetD tarzı bir platformda videonuzu paylaşıyorsanız disslike saldırısına uğramanız çok olası. Diğer rakipleriniz veya günlük hayatta tanıdığınız insanlar sizin videonuza disslike satın alarak saldırıda bulunabilirler. Bu nedenle videonuzu paylaştıktan sonra dikkatli bir şekilde takip etmeli ve olası saldırılara karşı beğeni satın alarak karşılık vermelisiniz. Eğer videonuz disslike olarak öne geçerse durumu tekrar toplamak sizin için zor olabilir.

  Yorum beğenilerin etkisi

  Video beğeni dışında bir de yorum beğeni hizmeti mevcuttur. Yorum beğeni satın alarak videonuza yapılan yorumları arttırabilirsiniz. Nasıl mı? Örnek olarak yorum beğeni hizmetini beğendiğiniz 10-20 yoruma satın aldığınız da izleyiciler videonuzu izlediklerinde yorum atıp beğenilmek isteyeceklerdir. Bugün popüler videolara baktığınız da tüm yorumlar aslında beğeni almak için atılmaktadır.