YouTube İzlenme Satın Al - Ömür Boyu Garantili

Kugu medya Türkiye olmak üzere bir çok ülkede ana sağlayıcı olarak Youtube izlenme satın al hizmeti vermektedir. Bir çok Youtuber'in kullandığı Kugu medya YouTube bayi paneline üye olarak ucuz ve yüksek kaliteli izlenme hizmeti satın alabilirsiniz.

Üyelik ile izlenme satın alma avantajları:

 1. Vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
 2. Tam otomatik sistem sayesinde vermiş olduğunuz siparişler otomatik olarak başlar. Bekleme asla yok.
 3. Ana sağlayıcı olduğumuz için kaliteli hizmetimiz dışında Türkiye'nin en ucuz fiyatlarına sahibiz. Ayrıcalıklı fiyatlar için üye olun.
 4. Ana sağlayıcı olduğumuz için her hangi bir sorun olması durumunda profesyonel destek ekibimiz sizi oyalamak yerine çözüm üreten cevaplar verir.
 5. Ve daha bir çok ayrıcalık için buraya dokunun ve şimdi üye olun.

Üye olmadan izlenme satın alma avantajları:

 1. Kugu medya üye olmadan satın alırsanız her hangi bir avantajınız olmaz.

KuguMedya Farkı

 • İstediğiniz süre kadar videonuzu izlesinler. (30dk oynatma imkanı.)
 • İsterseniz yavaş, isterseniz çok hızlı izlenme hizmeti.
 • Ana sağlayıcı olduğumuz için hem çok ucuz hemde tüm siparişler çok hızlı başlar.
 • 7/24 profesyonel destek ekibi ile hiç bir zaman sorun yaşamazsınız.
 • Ve daha bir çok ayrıcalığı sunmaktayız.

YouTube İzlenme Satın Al (VİDEOLU ANLATIM)


Kugu medya Türkiye'de ve dünyada bir çok firma için sağlayıcı hizmeti vermektedir. Siz bu siteden alışveriş yaptığınız da tek muhattabınız Kugu medya olur. Bu sayede siparişleriniz için beklemezsiniz ve hemen işleme alınır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde ömür boyu garanti sunmaktayız. İzlenmelerin daha sonra silinme korkusunu yaşamadan güvenli ve ucuz izlenme satın alın.

Neden Kugu medya tercih etmeliyim?

Öncelikle fiyat olarak Kugu medya kadar ucuz izlenme hizmetini başka hiç bir firma sağlayamaz. Zira Kugu medya izlenme hizmeti için aracı değildir. Tamamen kendi sunucularımız ve gerçek kullanıcılar ile izlenme hizmeti vermekteyiz. Bu sayede diğer satıcılar gibi zorunlu bir fiyat tablomuz yok. Sizlere en ucuz fiyata YouTube izlenme al hizmeti veriyoruz.

Tamamen garantili hizmet sağlıyoruz. Almak olduğunuz izlenmeler asla silinmez. Hizmetlerimiz ömür boyu garantilidir. 

 • İzlenmeleriniz asla silinmez. Olurda eğer düşüş yaşanırsa bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Düşen izlenmelerinizi hemen düzeltiyoruz.
 • Youtube izlenme almak için sizden sadece video bağlantısı istiyoruz. Asla şifre gerekmez.
 • Yapacağınız işlemler %100 güvenlidir ve kanalınıza asla zararı olmaz.

Eğer para kazanma özelliğini açmak istiyorsanız buradan devam edin. Youtube izlenme süresi satın al

Aldığım izlenmelerin bana ne katkısı olacak?

Dünya'nın en çok vakit geçirilen video paylaşma ağı YouTube'de izlenilen videolar sizinkiler olsun. İzlenme satın alırken ilk önce amacınızı belirleyin. Neden izlenme satın alıyorsunuz?

Bazı kişiler kendilerini belirli düzeyde izleniyor göstermek için satın almakta. Örneğin organik olarak 1000 adet izlenen bir yayınca sürekli olarak videolarına 10.000 izlenme almakta ve kanalının değerini olduğundan farklı göstermekte. İzleyen kişilerde 10.000 izlenmeyi gördüklerinde popüler birini izliyorum şeklinde düşünmektedir. Bu şekilde daha akılda kalıcı olmasının yanı sıra daha fazla abone elde ediyor.

İzlenme süresini doldurmak için izlenme alabilirsiniz. YouTube para kazanma özelliğini açmanız için 4000 saat izlenmeniz gereklidir. 4000 saat izlenmeyi beklemek yerine direkt olarak izlenme satın alarak kanalınızın para kazanma özelliğini açabilirsiniz.

Aramalarda videonuz çıkmıyorsa buna göre özel izlenme hizmeti alabilirsiniz. Üyelerimiz için aktif olan bu hizmette videonuz arama sonuçlarında ve önerilen videolarda üst sıralara çıkar.

Kanalınıza sponsor olmak isteyen kişilerin arttığını göreceksiniz. Youtube'de sadece reklamdan değil sponsor anlaşmalarından da para kazanabilirsiniz.

Youtube 1 milyon izlenme satın al

Kugu medya için hiç bir zaman kapasite sınırı yok. 100 milyona kadar Youtube izlenme hizmeti satın alabilirsiniz. 1 milyon youtube izlenme hizmeti sadece 48 saatte teslim edilebilir.