YouTube İzlenme Satın Al - Sıralamada Yükselin

Youtube İzlenme Satın Al

KuguMedya, Türkiye olmak üzere bir çok ülkede ana sağlayıcı olarak Youtube izlenme satın al hizmeti vermektedir. Bir çok ünlü ve Youtuber'in kullandığı bu sisteme sizde üye olarak faydalanabilirsiniz. Bu sayede en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara alabileceksiniz.


KuguMedya Farkı

 • İstediğiniz süre kadar videonuzu izlesinler.
 • Başlama süresi: 10-30DK. (Günün Her Saati Otomatik Başlar)
 • Sadece kendi alt yapımızı kullanırız. Bu sayede benzersiz izlenme trafiği elde ederiz. Sunduğumuz hizmetleri Dünya genelinde sadece biz sağlamaktayız. 
 • KuguMedya SEO izlenme ile rakiplerinizin seyircilerinin önüne çıkabilirsiniz.
 • Ana sağlayıcı olduğumuz için hem çok ucuz hemde tüm siparişler çok hızlı başlar.
 • Sadece gerçek ve aktif kişilere izletilir. Bu sayede asla düşme riski olmaz ve %100 güvenlidir.
 • 7/24 profesyonel destek ekibi ile hiç bir zaman sorun yaşamazsınız.
 • Ve daha bir çok ayrıcalığı sunmaktayız.

Düşüş yaşanır mı?

Merak etmeyin tüm Youtube algoritmalarını biliyoruz ve yakından takip ediyoruz. Dünya çapında bir çok Youtube partnerine bu hizmetleri sağlamaktayız.

Youtube görüntülenme hizmetinde hem itibarınız için hemde videonuzun geniş kitlelere yayılması için video görüntülenme sayısının asla düşmemesi gerekir. Bu konuda hata payı olmadığını biliyoruz ve buna göre çalışıyoruz.

KuguMedya ile çalıştığınız sürece sosyal medya hizmetlerinde risk almazsınız.

 • Yapılan görüntülenme hizmetlerinde asla bot veya yapay işlem kullanılmaz. Tamamen gerçek ve etkileşimli izlenmeler olduğu için asla düşüş riski yok.

YouTube İzlenme Satın Alma [VİDEO]


Kugu medya Türkiye'de ve dünyada bir çok firma için sağlayıcı hizmeti vermektedir. Siz bu siteden alışveriş yaptığınız da tek muhattabınız Kugu medya olur. Bu sayede siparişleriniz için beklemezsiniz ve hemen işleme alınır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde ömür boyu garanti sunmaktayız. İzlenmelerin daha sonra silinme korkusunu yaşamadan güvenli ve ucuz izlenme satın alın.

Neden Kugu medya tercih etmeliyim?

Öncelikle fiyat olarak Kugu medya kadar ucuz izlenme hizmetini başka hiç bir firma sağlayamaz. Zira Kugu medya izlenme hizmeti için aracı değildir. Tamamen kendi sunucularımız ve gerçek kullanıcılar ile izlenme hizmeti vermekteyiz. Bu sayede diğer satıcılar gibi zorunlu bir fiyat tablomuz yok. Sizlere en ucuz fiyata YouTube izlenme alma hizmetini sağlıyoruz.

Tamamen garantili hizmet sağlıyoruz. Satın alacağınız izlenmeler asla silinmez. Hizmetlerimiz ömür boyu garantilidir. 

 • İzlenmeleriniz asla silinmez. Olurda eğer düşüş yaşanırsa bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Düşen izlenmelerinizi hemen düzeltiyoruz.
 • Youtube izlenme almak için sizden sadece video bağlantısı istiyoruz. Asla şifre gerekmez.
 • Yapacağınız işlemler %100 güvenlidir ve kanalınıza asla zararı olmaz.

Eğer para kazanma özelliğini açmak istiyorsanız buradan devam edin. Youtube izlenme süresi satın al

Youtube Videonuzu Öne Çıkarma

Videonuzu sıralama da öne çıkartmak için araştırmanız gereken konu Youtube SEO olacaktır. Seo yani arama optimizasyonu.

Videonuz başlığında üst sıralarda çıktığında zaten önerilenlere girecektir. Bunun için doğru başlık seçimi ve video görseli çok büyük önem taşımakta.

Eğer bu adımları tamamladıysanız sizlere sunacağımız Youtube SEO izlenme hizmeti ile videonuzu öne çıkarmanız çok kolay olacaktır.

Videonun öne çıkmasını etkileyen etmenler,

 1. Videonun izlenme süresi
 2. Videoyu izleyen kişiler nereden geldiği
 3. Videonuzu izleyen kişilerin sizden önce ne izlediği ve sonra ne izlediği

KuguMedya videonun öne çıkması için size neler sunar?

 • Videonuzun süresine göre ne kadar izlenmesini istiyorsanız buna göre sipariş verebilirsiniz.
 • Videonuzu izleyen kişiler dilerseniz önerilen, ana sayfa, trendler veya rakip videolardan gelebilir.

Ek olarak videolarınıza satın alabileceğiniz beğeni ve yorum hizmetleri ile ciddi anlamda fark yaratma fırsatını sunmaktayız. Öne çıkarmak istediğiniz videonuzda bu hizmetleri test edin ve etkileşim almaya başlayın.

Bir videonun sıralamasını yükseltmekİzlenme satın almak riskli mi? Kanalım kapatılır mı veya video kaldırılır mı?

Bu tür çekinceleriniz varsa aslında bunun sebebi olaya yanlış bakmanız. Bizim kullandığımız yöntem tamamen doğal ve organik. İzlenme satın aldığınızda bunu sahip olduğumuz sitelerde oynatırız. Bu siteler bir mobil uygulama veya film izleme sitesi olabilir. Yani aslında video gerçekten izleniyor ve ortada hile gibi bir durum yok. 

Ortada asla yapay bir durum olmadığı için izlenme satın almak riski değil. Kanalınız asla kapatılmaz veya videonuz silinmez. Asla bir risk almış olmazsınız. Videonuz daha çok izlendiği için Youtube tarafından daha fazla önerilir ve videonuz aramalarda öne çıkar. İzlenme satın almak Youtube SEO için etkilidir. 

İzlenmeler daha sonra düşer mi?

Youtube izlenme satın almak isteyen kişilerin aklına en çok takılan soru alacağım izlenmeler daha sonra düşer mi? Hayır, böyle bir risk yok.

Kugumedya.net olarak çok önemli projelere hizmet sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmetlerin kaybolması veya azalması durumunda çok büyük itibar kaybına yol açacaktır. Bu nedenle hiç bir zaman hata yapma şansımız olmuyor. Bu nedenle alacağınız izlenme hizmetinin asla düşmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz hizmetler garantilidir ve asla düşme riski yok. Düşme ihtimali olan bir Youtube izlenme hizmetini asla satışa sunmayız. Diğer siteler izlenmenizin belirli bir miktarı (%20) düştüğünde telafi etme garantisi veriyor. Fakat biz izlenmelerin hiç bir miktarının düşmeyeceğini söylüyoruz ve eğer %1 oranında düşüş olursa bile telafi ediyoruz. Merak etmeyin %1 bile düşmeyecek.

Videolarınızı popüler hale getirin

Sunduğumuz hizmetler sadece Youtube izlenme ile kalmıyor. Alacağınız beğenme ve tamamen gerçek yorumlar ile gerçekten popüler bir video yapabilirsiniz.

Tamamen doğal olarak sağladığımız izlenme hizmetiyle videonuzun daha fazla öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra videonuza beğeni ve yorumda eklemeniz videonuzun daha ilgi çekici hale getirecektir. Tüm bu etkileşimleri almak için çok ufak miktarlar harcıyorsunuz. 15-20TL gibi ufak bir tutar ile çok iyi beğeni ve yorum istatistiklerine sahip olabilirsiniz.

Bu yapmış olduğunuz alışverişleri Türkiye'nin en popüler Youtuberleri ve kanalları da yapıyor. Önceden insanlar sosyal ağlar için ön yargılı davranıyordu fakat şu an herkes bu ortama dahil olmak istiyor. Şimdi ise çoğu kişi bu etkileşimleri almak için çekiniyor. Fakat bu kadar rekabetin olduğu bir ortamda sizde öne çıkmak istiyorsanız bunları kullanmalısınız.

Aldığım izlenmelerin bana ne katkısı olacak?

Dünya'nın en çok vakit geçirilen video paylaşma ağı YouTube'de izlenilen videolar sizinkiler olsun. İzlenme satın alırken ilk önce amacınızı belirleyin. Neden izlenme satın alıyorsunuz?

Bazı kişiler kendilerini belirli düzeyde izleniyor göstermek için satın almakta. Örneğin organik olarak 1000 adet izlenen bir yayınca sürekli olarak videolarına 10.000 izlenme almakta ve kanalının değerini olduğundan farklı göstermekte. İzleyen kişilerde 10.000 izlenmeyi gördüklerinde popüler birini izliyorum şeklinde düşünmektedir. Bu şekilde daha akılda kalıcı olmasının yanı sıra daha fazla abone elde ediyor.

İzlenme süresini doldurmak için izlenme alabilirsiniz. YouTube para kazanma özelliğini açmanız için 4000 saat izlenmeniz gereklidir. 4000 saat izlenmeyi beklemek yerine direkt olarak izlenme satın alarak kanalınızın para kazanma özelliğini açabilirsiniz.

Aramalarda videonuz çıkmıyorsa buna göre özel izlenme hizmeti alabilirsiniz. Üyelerimiz için aktif olan bu hizmette videonuz arama sonuçlarında ve önerilen videolarda üst sıralara çıkar. Kanalınıza sponsor olmak isteyen kişilerin arttığını göreceksiniz. Youtube'de sadece reklamdan değil sponsor anlaşmalarından da para kazanabilirsiniz.

Youtube izlenme satın almak kanalınızın itibarını arttırmak için en ucuz yöntemdir.

Youtube 1 milyon izlenme satın al

Kugu medya için hiç bir zaman kapasite sınırı yok. 100 milyona kadar Youtube izlenme hizmeti satın alabilirsiniz. 1 milyon youtube izlenme hizmeti sadece 48 saatte teslim edilebilir.