Youtube Abone Arttırma Hilesiz - %100 Güvenli

Youtube Abone Arttırma

Youtube abone arttırma işlemi gerçekten çok zahmetlidir. Ücretsiz olarak bu işlemi yapmanız mümkün değil. Kugumedya.net olarak sizlere Türkiye'nin en ucuz youtube abone arttırma paketlerini sunmaktayız. Bu yazımında sunduğumuz hizmetin özelliklerinden ve öne çıkan bazı farklılıklarından bahsediceğim. 

Abone arttırma işlemi ve kalıcılık

Abone satın alma konusunda bir çok site ve uygulama bulabilirsiniz bu uygulamaların bazıları güvenli olurken bazıları güvenilmez olabiliyor. Burada güvenden daha önemli bir detay ise abonelerin kalıcı olmaz. Yani aboneler yüklendikten sonra abonelikten çıkmaması ve kalıcı olması. Genel olarak youtube takipçi arttırma işlemlerinin en büyük sorunu budur. Kimse kalıcı olacağı garantisi vermez verenler ise asla sözünde durmaz. Biz sizler için en az 30 gün garantili olacak şekilde Youtube abone arttırma hizmeti vermekteyiz. 

Garantili abone hizmeti

Türkiye'de ilk ve tek olarak garantili olarak abone hizmeti vermeye başlayan firmamız bu sektörde yüzlerce mutlu müşteri ile çalıştı ve her zaman olumlu geri dönüş aldı. Zira yabancılar da garantili hizmet anlayışı gayet yaygınken hatta garantisiz hizmet veren olmamasına rağmen bu durum Türkiye'de tam tersi garanti sunabilen yok. Bizde bu sektördeki boşluğu doldurmak için çalışmalar ve araştırmalar sonucunda bu hizmeti satışa sunduk. 

Garantili Youtube abone arttırma hizmetinde belirli bir garanti süresi olur. Bu süre en az 15 en fazla 90 gün olarak değişmektedir ve garanti süresi uzadıkça fiyat değişebilir. Genel olarak 60 günden sonrasında bu fiyat sabit kalır. 30 gün garanti her zaman yeterlidir. 30 günden daha fazla süren garanti kapsamı aslında gereksiz zira 30 gün telafi edildikten sonra aboneler asla tekrar düşüş göstermemektedir.

Aboneler gerçek kişiler mi?

Şunu bilmenizi kesinlikle isterim ki aboneler bot olursa silinilecektir. Yani, evet gerçek kişiler. Sistemimiz de bulunan tüm kullanıcılar aktif olarak Youtube kullanan ve video izleyen kişilerdir. Zira bot profiller elbet silinecektir. Silinen, kaybolan veya abonelikten çıkan kullanıcıları asla müşterilerimize sunmuyoruz. 

Abonelerin gerçek olması bu çok önemlidir. Zira gerçek olmayan aboneleri Youtube dönem dönem analiz etmekte ve silmektedir. Abone arttırma işlemi profilinize asla zarar vermemektedir. Para kazanma özelliği veya diğer özellikleriniz hiç bir şekilde etkilenmez.

Abone arttırma ile Para kazanma

Bildiğiniz gibi Youtube'nin belirli kuralları ve sınırlamaları var. Örneğin kanalınız için eğer özel bir link oluşturmak isterseniz (youtube.com/c/ozellink) en az 100 aboneniz olmalıdır. Eğer çektiğiniz videolar ile para kazanma özelliğini açmak isterseniz bu sınır 1000 abone olmaktadır. Yani 1000 abone arttırma işlemi yaparak kanalınızın para kazanma özelliğini açabilirsiniz. Bu şekilde bu özelliğin açılmama durumu yoktur zira sadece gerçek abone hizmeti vermekteyiz.

Eğer 1000 abone sınırını aştıysanız diğer bir adım ise 4000 saat izlenme adımı. Bu adımı da tamamlamanız için size yardımcı olabiliriz >> Youtube izlenme süresi satın al

Abone arttırma hilesi

Her şeyin basit, kolay ve ücretsiz yolunu arıyoruz değil mi? Youtube abone arttıma hilesi kullanarak takipçi kasmak çok kolay ve ücretsiz görülebilir fakat arkasında yatan başka gerçekler olabilir. Bu tarz hilelerin ücretsiz olma sebebi aslında ürün direkt olarak siz olmanızdır. Yani kanal abone arttırma yaptığınız da siz ücretsiz olarak bir şey aldığınızı sanıyorsunuz fakat aslında onlar sizden bir şey alıyorlar. 100 abone arttırmak için girdiğiniz siteye daha sonrasında Youtube ana sayfanızda tanımadığınız kişileri görebilirsiniz. Sizin üzerinden para kazanmak veya başkalarına ücretsiz abone arttırma için kanalınızı kullanabilirler. Burada asıl amaç sizi başkalarına takip ettirmek ve beğendirmektir. Saçma sapan kanalların videoları beğenmek hatta istemediğiniz videolara yorum yapmak istemiyorsanız bu tarz hile veya ücretsiz uygulamaları kullanmaktan kaçının.

Aldıkları bilgiler ile sizin arama geçmişinizi görebilirler. Kanalınız için bu tür hile kullanımları risklidir. Yaptığınız hileler sizin kanalınızın kapatılmasına yol açabilir.