Instagram Takipçi Satın Al - En Ucuz Fiyat Garantisi

Instagram'da takipçi satın almak için arama yaptığınız da karşınıza yüzlerce site çıkıyor fakat hepsi bir diğerinin kopyası. Sizlere özgün ve kaliteli bir hizmet sunmak için Kugu medya sosyal medya bayilik panelini oluşturduk. Sitemizden satın alacağınız Instagram takipçi veya diğer hizmetleri daha önce hiç bir sitede görmediğinize eminiz. 

Öncelikle değinmek istediğimiz şey hizmet çeşitliliği. Genelde siteler de bir kaç farklı kategoride Instagram takipçi satışı yapılmakta. Türk bot ve gerçek şeklinde iki kategoriye ayrıldığını görüyoruz. Tabi hangi site gerçekten Türk ve gerçek takipçi gönderiyor orası zaten tartışmalı bir konu. Biz size çok daha fazla seçenek sunarak asıl amacınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Türk bot, yabancı bot, yabancı gerçek, Türk aktif ve gerçek olacak şekilde ayırdığımız kategorilere bir de ek olarak yükleme hızını dahil ediyoruz.

Biliyorsunuz ki genelde takipçi satışı yapan siteler de tek çeşit ve hızlı yüklenme hizmeti verilmekte. Tabi hızlı yüklenme hizmeti diyorlar ama bu da 6 saat sonra geliyor. Kugu medya olarak saatlik veya dakikalık şekilde yavaş ve organik yüklenen takipçi hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu sayfada tüm yükleme çeşitlerimizi detaylıca anlatacağız ve sizin bu hizmetlerden faydalanmanız için neler yapabileceğinize değineceğim.

Öncelikle Kugu medya bir sosyal medya bayilik hizmeti veren sitedir bu nedenle bu siteden satın alacağınız hizmetler piyasanın en ucuz fiyatlarıdır. Dışarıdan hizmet aldığınız da muhtemelen bizden alıp size satış yapıyorlardır. Türkiye'de aktif olarak 300'e yakın bayimiz 1000'den fazla müşterimiz bulunmaktadır.

Takipçi çeşitleri nelerdir?

  • Türk gerçek takipçi hizmetini verdiği söyleyen bir çok siteyi test etmiş olabilirsiniz. Sonucunu herkes biliyor bot ve boş profilleri size gerçek diye satmaya çalışıyorlar. Bizde asla böyle bir durum yok kugu medya olarak tamamen gerçek kişilerden oluşan aktif takipçi kitlesini profilinize yönlendirebiliriz. Türkiye genelinde 100.000 kapasite ile şu an lider sağlayıcılar arasında yer almaktayız. 
  • Türk bot takipçi hizmeti sunarak hizmetlerimize bir yenilik kattık. Genelde bot kategorisinden takipçi aldığınız da yabancı kişiler de gelmekteydi. Kendi oluşturduğumuz bu sistemde gelen takipçiler tamamen Türk bot olmasının yanı sıra profil fotoğrafları olan ve hikaye paylaşımında bulunan botlar. Yani gerçek takipçiden neredeyse hiç bir farkı olmayan Türk bot profiller.
  • Yabancı bot takipçi hizmetinde yüksek kalıcılık ve gerçekçilik vaat ediyoruz. Gelen takipçiler asla takibi bırakmaz veya silinmezler. Yapay zeka kullanılarak geliştirilen bu bot profiller tamamen dolu profil fotoğraflı ve gerçek görünümlü kişilerdir. 
  • Yabancı gerçek takipçi hizmeti için sizlere 1 milyona kadar takipçi sunabiliriz. Dünya çapında ünlü sosyal medya firmalarıyla yaptığımız anlaşmalar ile istediğiniz ülkeden istediğiniz takipçi kitlesini satın alabilirsiniz. Merak etmeyin asla fahiş fiyat uygulamıyoruz. Şu ana kadar gördüğünüz en ucuz fiyatlara en kaliteli takipçi satın alma hizmetini yaşayacaksınız. 

Aldığınız hizmette yükleme olarakta çok farklı kombinasyonlar yapabilirsiniz. Örneğin dilerseniz günlük 100 takipçi veya saatte 50 takipçi şeklinde yavaş yüklenen kombinasyonları size sunabiliriz. Bu şekilde takipçi aldığınız dışardan asla anlaşılmaz ve doğal bir görünüm oluşur.

Yavaş ve doğal yükleme hizmetini aynı şekilde beğeni içinde yapabiliriz. Hemen beğeni sayfamıza bakmak için ≥≥ Instagram beğeni satın al

Takipçiler daha sonra düşecek mi?

Bu konuda tek bir kelimeyle cevap verilebilecek ve geçiştirilebilecek bir konu değil bu nedenle biraz uzun yazmamız gerekli. Öncelikle sorunun temeline inmemiz gerekmekte. Takipçiler neden düşer? Takibi bıraktıkları için mi? Hayır.

Takipçi düşmesinin en büyük nedeni Instagram'ın yaptığı bot temizliğidir. Aldığınız hizmete göre kalitesiz bot hesaplar olması neticesinde takipçiler silinir. Aslında takibi bırakma olayı değil silinme olayı yaşarsınız. Bu durumu yaşamamak için aldığınız servis kaliteli olması gerekmektedir. 

Takibi bırakmaya dayalı düşüş olur mu? Elbette. Gerçek takipçi satın aldığınız da takibi bırakma nedeniyle düşüş olabilmektedir. Peki düşmeyen Instagram takipçi satın alabilir miyiz? Evet. 

Kugu medya olarak takipçi düşüşünden rahatsız olan müşterilerimizin taleplerini ciddiye aldık ve garantili Instagram takipçi servisimizi oluşturduk. Takipçiler için en az 30 gün garanti sunarak %90 oranında kalıcı olmasını sağlıyoruz. Garantili takipçi hizmetinde eğer bir düşüş olursa bize bunu destek yoluyla bildirmeniz yeterli. Yaklaşık 6 saat içerisinde telafiniz yapılacaktır.

  • En ucuza takipçi satın almanın en kolay yolu

Kugu medya ile bayilik avantajından yararlanarak çok ucuz fiyatlara takipçi satın almanızı sağlıyoruz. Eğer bayilik fiyatlarıyla Türkiye'nin en ucuz ve en kaliteli takipçi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sisteme üye olmanız yeterli olacaktır. Merak etmeyin üyelik için sizden hiç bir zaman ücret talep edilmeyecek. Üye olurken asla sizden Instagram veya her hangi bir sosyal medya şifrenizi istemiyoruz. Sadece verdiğiniz siparişleri takip etmeniz ve size özel fiyatlar sunabilmemiz için üye olmanızı istiyoruz. Bu sayede sizlere daha kolay destek verebileceğiz. 

  • Bayilik için her hangi bir ücret ödüyor muyum?

Hayır asla sizden aylık veya başka bir ücret alınmayacaktır. Kugu medya üyelikleri ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalıcaktır. Ödeme yöntemi olarak 3D güvenli kart ödemesi veya havale tercih edilebilir. Hiç bir zaman bilgilerinizi saklamıyoruz.

Eğer bayilik konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa Instagram bayilik paneli yazımıza göz gezdirin.

Gelen kişiler gerçek mi bot mu?

Takipçi çeşitlerimizde de bahsettiğimiz gibi isterseniz gerçek isterseniz bot olacak şekilde takipçi gönderebiliyoruz. Gerçek ve Türk takipçi hizmetini nasıl verdiğimizi merak ediyorsanız size ufak bir şekilde açıklama yapayım. 

Google play ve App Store'de bulunan uygulamalarımız ile ödül karşılığında sizin profilinizi takip etmelerini istiyoruz. 100.000'den fazla kullanıcımız sizi takip etmesi için bildirim gittiği için çok hızlı bir şekilde takipler tamamlanmaktadır. Sistem tamamen organik olduğu için bazen fazladan takipçi gelebilmektedir ama asla eksik gönderim yapmaz. 

Peki bu kişiler gerçekse neden boş profillerde oluyor arasında diye merak ediyorsanız size sormak istiyorum siz hiç takipçi almadığınız da bile boş profiller yok mu takipçileriniz arasında? Herkesin boş profilli takipçileri var ve biz uygulamamıza giren kişilerin profillerine karışamıyoruz isteyenler boş profiller ile uygulamamızı kullanabiliyor. Boş profillerin asla Instagram hesabınıza zararı olmadığı bilmenizi isteriz.

Instagram takipçi satın al işlemi bedava olabilir mi?

internet üzerinde bu şekilde arama yaptığınız da size ücretsiz olarak takipçi arttırma hizmetini sunabileceğini söyleyen bir çok site mevcut. Fakat öncelikle size uyarım bu uygulamaların maliyetleri fazladır ve eğer size bunu ücretsiz olarak sunuyorlarsa burada ürün siz oluyorsunuz. Bu kişiler sizin üstünüzden para kazanmak için çeşitli yollar deneyecek ve haklarınızı ihlal edeceklerdir. 

Bu işlemleri bedavaya getirmeye çalışan profiller uzun vadede asla ayakta kalamazlar. Genelde bu kişilerin hesabı Instagram kurallarını ihlal etme sebebiyle kapatılmakta ve asla açılmamaktadır. Bu durumda siz bedavaya yararlandığınız siteye ulaşamazsınız. Sizlere yardımcı olucak birisini bulmanız mümkün olmaz ve yeni bir hesap açmak zorunda kalırsınız.