Instagram Takipçi Satın Al - En Ucuz Fiyat Garantisi

Nasıl düşmeyen takipçi sağlıyoruz

2 yöntemle bunu yapabiliriz. Eksi oluşturulmuş hesaplar tarafından takip edilmek veya çekiliş yoluyla kişilerin takibi bırakmama şartıyla takipçi edinmek.

%100 Düşmeme Garantili Instagram Takipçi Sağlamaktayız. Garanti süresi: 1 yıl veya ömür boyu.

Fiyatlandırma

1. 1000 adet 6.83₺ (90 GÜN Garanti)

2. 1000 adet 9.25₺ (1 YIL Garanti)

Nasıl alınır

Kugumedya hesabınızı oluşturarak sipariş verebilirsiniz. Buradan hesap oluşturun.

Instagram takipçi satın almak hakkında

Instagram'da takipçi satın almak için arama yaptığınız da karşınıza yüzlerce site çıkıyor fakat hepsi bir diğerinin kopyası. Sizlere özgün ve kaliteli bir hizmet sunmak için Kugu medya sosyal medya bayilik panelini oluşturduk. Sitemizden satın alacağınız Instagram takipçi veya diğer hizmetleri daha önce hiç bir sitede görmediğinize eminiz. 

Öncelikle değinmek istediğimiz şey hizmet çeşitliliği. Genelde siteler de bir kaç farklı kategoride Instagram takipçi satışı yapılmakta. Türk bot ve gerçek şeklinde iki kategoriye ayrıldığını görüyoruz. Tabi hangi site gerçekten Türk ve gerçek takipçi gönderiyor orası zaten tartışmalı bir konu. Biz size çok daha fazla seçenek sunarak asıl amacınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Türk bot, yabancı bot, yabancı gerçek, Türk aktif ve gerçek olacak şekilde ayırdığımız kategorilere bir de ek olarak yükleme hızını dahil ediyoruz.

Biliyorsunuz ki genelde takipçi satışı yapan siteler de tek çeşit ve hızlı yüklenme hizmeti verilmekte. Kugu medya olarak saatlik veya dakikalık şekilde yavaş ve organik yüklenen takipçi hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu sayfada tüm yükleme çeşitlerimizi detaylıca anlatacağız ve sizin bu hizmetlerden faydalanmanız için neler yapabileceğinize değineceğim.

Öncelikle Kugu medya bir sosyal medya bayilik hizmeti veren sitedir bu nedenle bu siteden satın alacağınız hizmetler piyasanın en ucuz fiyatlarıdır. Dışarıdan hizmet aldığınız da muhtemelen bizden alıp size satış yapıyorlardır. Türkiye'de aktif olarak 100'e yakın bayimiz 50.000'den fazla müşterimiz bulunmaktadır.

Takipçi çeşitleri nelerdir?

 • Türk gerçek takipçi hizmetini verdiği söyleyen bir çok siteyi test etmiş olabilirsiniz. Sonucunu herkes biliyor bot ve boş profilleri size gerçek diye satmaya çalışıyorlar. Bizde asla böyle bir durum yok kugu medya olarak tamamen gerçek kişilerden oluşan aktif takipçi kitlesini profilinize yönlendirebiliriz. Türkiye genelinde 100.000 kapasite ile şu an lider sağlayıcılar arasında yer almaktayız. 


 • Türk bot takipçi hizmeti sunarak hizmetlerimize bir yenilik kattık. Genelde bot kategorisinden takipçi aldığınız da yabancı kişiler de gelmekteydi. Kendi oluşturduğumuz bu sistemde gelen takipçiler tamamen Türk bot olmasının yanı sıra profil fotoğrafları olan ve hikaye paylaşımında bulunan botlar. Yani gerçek takipçiden neredeyse hiç bir farkı olmayan Türk bot profiller.

 • Türk Kadın - Gerçek ve Türk Kadın Çekiliş ile Takipçi (%90 Kalıcı)

 • NFT/Crypto Organik ve Bot Takipçi

 • Yabancı bot takipçi hizmetinde yüksek kalıcılık ve gerçekçilik vaat ediyoruz. Gelen takipçiler asla takibi bırakmaz veya silinmezler. Yapay zeka kullanılarak geliştirilen bu bot profiller tamamen dolu profil fotoğraflı ve gerçek görünümlü kişilerdir. 


 • Yabancı gerçek takipçi hizmeti için sizlere 1 milyona kadar takipçi sunabiliriz. Dünya çapında ünlü sosyal medya firmalarıyla yaptığımız anlaşmalar ile istediğiniz ülkeden istediğiniz takipçi kitlesini satın alabilirsiniz. Merak etmeyin asla fahiş fiyat uygulamıyoruz. Şu ana kadar gördüğünüz en ucuz fiyatlara en kaliteli takipçi satın alma hizmetini yaşayacaksınız. 

Aldığınız hizmette yükleme olarakta çok farklı kombinasyonlar yapabilirsiniz. Örneğin dilerseniz günlük 100 takipçi veya saatte 50 takipçi şeklinde yavaş yüklenen kombinasyonları size sunabiliriz. Bu şekilde takipçi aldığınız dışardan asla anlaşılmaz ve doğal bir görünüm oluşur.

Yavaş ve doğal yükleme hizmetini aynı şekilde beğeni içinde yapabiliriz. Hemen beğeni sayfamıza bakmak için ≥≥ Instagram beğeni satın al

Takipçiler daha sonra düşecek mi?

Bu konuda tek bir kelimeyle cevap verilebilecek ve geçiştirilebilecek bir konu değil bu nedenle biraz uzun yazmamız gerekli. Öncelikle sorunun temeline inmemiz gerekmekte. Takipçiler neden düşer? Takibi bıraktıkları için mi? Hayır.

Takipçi düşmesinin en büyük nedeni Instagram'ın yaptığı bot temizliğidir. Aldığınız hizmete göre kalitesiz bot hesaplar olması neticesinde takipçiler silinir. Aslında takibi bırakma olayı değil silinme olayı yaşarsınız. Bu durumu yaşamamak için aldığınız servis kaliteli olması gerekmektedir. 

Takibi bırakmaya dayalı düşüş olur mu? Elbette. Gerçek takipçi satın aldığınız da takibi bırakma nedeniyle düşüş olabilmektedir. Peki düşmeyen Instagram takipçi satın alabilir miyiz? Evet. 

Kugu medya olarak takipçi düşüşünden rahatsız olan müşterilerimizin taleplerini ciddiye aldık ve garantili Instagram takipçi servisimizi oluşturduk. Takipçiler için en az 30 gün garanti sunarak %90 oranında kalıcı olmasını sağlıyoruz. Garantili takipçi hizmetinde eğer bir düşüş olursa bize bunu destek yoluyla bildirmeniz yeterli. Yaklaşık 6 saat içerisinde telafiniz yapılacaktır.

 • En ucuza takipçi satın almanın en kolay yolu

Kugu medya ile bayilik avantajından yararlanarak çok ucuz fiyatlara takipçi satın almanızı sağlıyoruz. Eğer bayilik fiyatlarıyla Türkiye'nin en ucuz ve en kaliteli takipçi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sisteme üye olmanız yeterli olacaktır. Merak etmeyin üyelik için sizden hiç bir zaman ücret talep edilmeyecek. Üye olurken asla sizden Instagram veya her hangi bir sosyal medya şifrenizi istemiyoruz. Sadece verdiğiniz siparişleri takip etmeniz ve size özel fiyatlar sunabilmemiz için üye olmanızı istiyoruz. Bu sayede sizlere daha kolay destek verebileceğiz. 

 • Bayilik için her hangi bir ücret ödüyor muyum?

Hayır asla sizden aylık veya başka bir ücret alınmayacaktır. Kugu medya üyelikleri ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalıcaktır. Ödeme yöntemi olarak 3D güvenli kart ödemesi veya havale tercih edilebilir. Hiç bir zaman bilgilerinizi saklamıyoruz.

Eğer bayilik konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa Instagram bayilik paneli yazımıza göz gezdirin.

Gelen kişiler gerçek mi bot mu?

Takipçi çeşitlerimizde de bahsettiğimiz gibi isterseniz gerçek isterseniz bot olacak şekilde takipçi gönderebiliyoruz. Gerçek ve Türk takipçi hizmetini nasıl verdiğimizi merak ediyorsanız size ufak bir şekilde açıklama yapayım. 

Google play ve App Store'de bulunan uygulamalarımız ile ödül karşılığında sizin profilinizi takip etmelerini istiyoruz. 100.000'den fazla kullanıcımız sizi takip etmesi için bildirim gittiği için çok hızlı bir şekilde takipler tamamlanmaktadır. Sistem tamamen organik olduğu için bazen fazladan takipçi gelebilmektedir ama asla eksik gönderim yapmaz. 

Peki bu kişiler gerçekse neden boş profillerde oluyor arasında diye merak ediyorsanız size sormak istiyorum siz hiç takipçi almadığınız da bile boş profiller yok mu takipçileriniz arasında? Herkesin boş profilli takipçileri var ve biz uygulamamıza giren kişilerin profillerine karışamıyoruz isteyenler boş profiller ile uygulamamızı kullanabiliyor. Boş profillerin asla Instagram hesabınıza zararı olmadığı bilmenizi isteriz.

Instagram takipçi satın al işlemi bedava olabilir mi?

internet üzerinde bu şekilde arama yaptığınız da size ücretsiz olarak takipçi arttırma hizmetini sunabileceğini söyleyen bir çok site mevcut. Fakat öncelikle size uyarım bu uygulamaların maliyetleri fazladır ve eğer size bunu ücretsiz olarak sunuyorlarsa burada ürün siz oluyorsunuz. Bu kişiler sizin üstünüzden para kazanmak için çeşitli yollar deneyecek ve haklarınızı ihlal edeceklerdir. 

Bu işlemleri bedavaya getirmeye çalışan profiller uzun vadede asla ayakta kalamazlar. Genelde bu kişilerin hesabı Instagram kurallarını ihlal etme sebebiyle kapatılmakta ve asla açılmamaktadır. Bu durumda siz bedavaya yararlandığınız siteye ulaşamazsınız. Sizlere yardımcı olucak birisini bulmanız mümkün olmaz ve yeni bir hesap açmak zorunda kalırsınız.

instagram smm panel

Kalıcı Instagram Takipçi Satın Alma Fırsatı 

Takipçi sayınızı düşüş riski olmadan istediğiniz sayıya çıkartabiliriz. Tamamen gerçek kullanıcı kitlemiz ile anlaşmalı olarak hareket ediyoruz ve sizleri takipten çıkarmıyorlar. KuguMedya olarak 30’dan fazla bayi 10binden fazla müşterimize kalıcı takipçi satın alma fırsatı sunmaktayız.  

Kalıcı takipçi nasıl yapılıyor?


Kalıcı takipçi hizmetini nasıl verdiğimizi merak ediyorsanız öncelikle normalde takipçilerin neden silindiği/düştüğü konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

 • Satın alınan takipçiler neden düşer?

Satın aldığınız takipçiler için düşüş/silinme için 3 sebep var.

 1. Aldığınız takipçiler yeni oluşturulan hesaplar ise Instagram bu profilleri bir süre sonra kapatır ve otomatik olarak takipten düşer. Bu durumda düşüş %100 olur.
 2. Takipçiler boş profiller ve paylaşımları yoksa Instagram bir süre sonra bu profilleri kapatabilir ve bunlar da otomatik takipten düşer. 
 3. Takipçiler gerçek kişiler olduğu için takibi bırakabilir. Eğer aldığınız takipçiler gerçek kişilerden oluşuyorsa genelde bu düşüş %20 olur.

 • Kalıcı takipçi nasıl yapılır?

Kalıcı takipçi için farklı yöntemler var. Bu yöntemlerden size uygun olanı tercih ederek düşmeyen takipçi satın alabilirsiniz. 


 1. Satın aldığınız profillerin sizi kendi istekleriyle takip etmesi dahilinde takipçiler kalıcı olacaktır. Bu hizmeti almak isterseniz sitemize üye olduktan sonra Instagram Türk Takipçi kategorisini kullanabilirsiniz. Tahmini düşüş %15 olmakta
 2. Eğer aldığınız takipçiler eski ve kullanılmayan profillerden oluşuyorsa takipçiler de hiç düşüş yaşanmaz.  Bu hizmeti almak için sitemize üye olduktan sonra Instagram Düşmeyen Takipçi kategorisini kullanabilirsiniz. Tahmini düşüş %1 olmakta.

Kugumedya.net olarak düşmeyen takipçi satın alma hizmetini Türkiye’nin tüm hizmet sağlayıcılarına satmaktayız. Eğer siz sitemize üye olup sipariş verirseniz 1. Elden hizmet satın almış olursunuz. 


Bu sayede; 

 • Düşmeyen takipçi siparişiniz hemen başlar.
 • Sipariş durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. 
 • Dilediğiniz zaman siparişi durdurabilirsiniz. 
 • Her hangi bir sorun yaşama ihtimalinde 7/24 canlı destek ekibimize danışabilirsiniz.


KuguMedya Çeşitlilik Sunar


KuguMedya olarak bir çok kategoride hiç bir yerde rastlamadığınız hizmetleri sunuyoruz. Eğer aradığınız şey düşmeyen takipçi ise bu konuda sizlere düşmeyen Kadın takipçi bile sağlayabiliriz.

Bir çok kategori de farklı seçenekler sunmaktayız. Tüm kategorileri kontrol etmeyi unutmayın.


Instagram Kalıcı Takipçiler Bot mu?

Genelde kişiler veya firmalar takipçileri düşmemesi için Instagram kalıcı bot takipçi satın almak isterler. Aslında takipçilerin düşme nedeni yukarıda da bahsedildiği için takibi bırakmaları değil Instagram'ın silmesidir. 

Bu nedenle eğer düşmeyen takipçi istiyorsanız bunun bot takipçi olması gerekmez.