Instagram Beğeni Satın Al | Ana Sağlayıcı

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram'da gönderileriniz için tamamen gerçek kişilerden oluşan ve sadece Türkiye lokasyonlu Instagram beğeni hizmeti veren kugu medya ile gerçek etkileşimi görün. Gelen beğeniler sadece sayı olarak değil istatistikleriniz de etkileşim olarakta görünecektir. Sanal veya bot beğeniler değil gerçek ve etkili beğeni hizmeti veriyoruz.

 • Türk ve gerçek kişilerden gelen beğeniler.
 • Anında teslimat garantisi ile bekleme yok.
 • Şifreniz gerekmez sadece gönderi bağlantısı yeterli.
 • Siz kimseyi beğenmezsiniz.

%100 Türk ve Kaliteli 1000 Beğeni: 3.87₺
- ANLIK TÜRK 1000 BEĞENİ: 5.76₺
*******************
Instagram 1000 Bot Beğeni: 0.79₺
Instagram Yabancı Beğeni Beğeni: 1.30₺
*******************
- Hiç bir beğeni hizmetimizde düşüş ve silinme yoktur.
- Sipariş verebilmek ve destek için lütfen kugumedya hesabınızı oluşturun.

Sadece Gerçek ve Türk Beğeni

Kugu medya olarak Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Diğer firmalar gibi sizlere yabancı veya bot beğeni göndermek yerine gerçek ve Türk beğeni göndermeyi tercih ediyoruz. Bu sayede aldığınız hizmetin gerçek anlamda faydasını görmüş olacaksınız. Türk beğeni satın alma konusunda bir çok firma yetersiz kalmakta ve yabancı ile karışık göndermektedir. Kugu medya ile böyle bir derdiniz olmayacak. Tam tamına 20.000 Türk beğeni kapasitesi ile lider sağlayıcıyız. 

Sizi zor durumda bırakmayacak kadar da hızlıyız. Gönderilerinizi paylaştıktan hemen sonra beğeni ihtiyacınız olması durumunda bize bildirebilirsiniz. Sizi asla bekletmeyiz ve beğenilerinizi anında gönderime alırız. Beğeni satın alma hizmetinde genelde gecikmeler olabiliyor fakat kugu medya asla gecikmelere izin vermez.

 • Beğeniler tek fotoğraf için mi?

Aylık oto. beğeni hizmeti almadınız sürece alacağınız tüm beğeni hizmetleri tek fotoğrafa geçerlidir. Aylık hizmetlerde ise bir ay boyunca paylaşacağınız gönderilere gelir.

 • Beğeni almanın faydası oluyor mu?

Bilinenin aksine beğeni satın almak takipçi arttırmaktan daha faydalıdır. Takipçi aldığınız da Instagram bunu fark ettiğinde etkileşimi düşürebiliyor. Türk beğeni satın aldığınız da ise olay çok daha farklı olmakta. Instagram gelen beğenilere göre gönderi etkileşimini izlemekte ve daha fazla kişiye ulaştırmaktadır.

Türk ve gerçek beğeni alarak Instagram'ın dengeleri bozarsınız. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Etiketlerde üst sıralara çıkma ve sizi takip edenlerin ana sayfalarında üst sıralara konumlanmak için beğeni işinizi görecektir. Çoğu zaman sizi takip etmeyen kişiler konumdan ve etiketlerden sizi bularak takibe alır ve bu sayede organik olarak takipçi de kazanmış olursunuz. Bu nedenle takipçi yerine düzenli olarak beğeni satın alın. 

 • Organik beğeni nasıl olur?

Organik beğeni hizmetinde gelen beğeniler tamamen gerçek kişilerden oluşmalıdır ve yükleme hızı sizin sanki gerçek takipçileriniz beğeniyor gibi gelmelidir. Örnek olarak dakika da 2-5 beğeni olarak organik yükleme yapılabilir. Gerçek takipçi kitlesi olan ve beğeni satın aldığını anlaşılmamasını isteyen kişiler organik beğeni hizmetinden faydalanabilir. 

 • Kugu medya ile beğeni almanın avantajları nelerdir?

Kugu medya bayilik paneli hizmeti veren ve ana sağlayıcı bir firmadır. Ana sağlayıcı olduğumuz için alacağınız hizmetlerde her hangi bir komisyon ödemeden 1. elden satın almış olursunuz. Bu nedenle hem bütçe olarak daha uygun hemde hizmet olarak daha kaliteli bir hizmet alırsınız. Verdiğiniz siparişlerde bekleme veya gecikme olmaz hemen işleme alınır. Bot veya boş profil yerine tamamen gerçek kişiler beğenir.

Instagram beğeni nasıl satın alınır?

Instagram beğeni satın almak için eğer farklı özellikte servislerden yararlanmak istiyorsanız ilk olarak sitemize üye olmalısınızdır. Kugu medya üye olmak tamamen ücretsizdir. Üye olduğunuz taktirde hız ve lokasyon olarak özel seçimlerde bulunabilirsiniz.

Üyelik ile beğeni almak için:

 1. Sisteme üye olduktan sonra satın almak için önce bakiye yüklemisiniz.
 2. Ardından Instagram beğeni kategorisini seçerek bütçenize uygun olan servisi seçin.
 3. Link kısmına beğeni gelmesini istediğiniz gönderi linkini yapıştırın.
 4. Hemen altında bulunan miktar kısmına kaç adet beğeni istediğinizi yazın ve sipariş ver butonuna tıklayın.
 5. Siparişiniz otomatik olarak teslim edilecektir. Bu sırada siparişlerim sekmesinden neler olup bittiğini izleyebilirsiniz. 

Kugu medya bayilik hizmeti veren bir site olduğu için üyelik ile satın almanız durumunda çok daha düşük maliyet ile hizmet alırsınız.

Otomatik beğeni alabilir miyim?

Kugu medya ile sosyal medya için aradığınız bütün hizmetleri bulabilirsiniz. Otomatik beğeni için en iyi tercihiniz olacağız. Bir çok seçenek ile hem bütçenize hem de fikrinize uygun otomatik beğeni hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz yavaş ve organik yükleme dilerseniz anında yüklenen otomatik ve gerçek beğeni hizmeti.

 • Otomatik beğeni nasıl satın alınır? 

Oto. beğeni hizmeti satın almak için üye olmalısınız zira aylık ve uzun süreli bir işlem olduğu için dilediğiniz zaman kontrol edebilmenizi istiyoruz. Üyeliğiniz ile sistemden beğeni gelip gelmediğini veya sürenizin ne kadar kaldığını kontrol edebileceksiniz. 

 1. Üyeliğinize girdikten sonra Instagram otomatik beğeni kategorisinden hangi servisten almak istediğinizi seçin.
 2. Yeni kaç paylaşımınıza beğeni geleceğini yazdıktan sonra miktar için en az ve en çok kaç gelmesini istediğinizi yazın.
 3. Ardından ne kadar süre boyunca çalışıcağını seçmeniz yeterlidir. Tebrikler! Oto. beğeni artık aktif.

Oto beğeni avantajları nelerdir?

Otomatik beğeni sistemi sizin profilinizi 10 dakika aralıklarla sürekli yeni paylaşım yapıp yapmadığınız kontrol eder. Eğer yeni bir paylaşım yaptıysanız sistemden aldığınız hizmete göre beğeni gönderimi yapar. Bu sistemde siz asla fotoğraf paylaştığınızı belirtmenize gerek yok. Tamamen otomatik çalıştığı için zahmetsizdir. Aldığınız süre boyunca dilediğiniz zaman paylaşım yaparsınız ve beğenileriniz otomatik olarak gelir.

Beğeniler istatistiklerde görünür mü?

Evet, aldığınız beğeniler gerçek ve aktif kişiler tasarından geldikleri için istatistikleriniz de gözükürler. Gösterim ve erişim oranları aldığınız beğeniye göre artacaktır. Bu hizmeti sanal veya bot gibi yapay işlemlerle asla karıştırmayın. Sitemizden yapmış olduğunuz alışveriş tamamen doğal ve organiktir. Asla silinme veya her hangi bir kayıp yaşamazsınız. 

Eğer fotoğrafınıza gelen etkileşimleri yeterli bulmazsanız sitemizden ek olarak gösterim, erişim veya profil ziyareti satın alabilirsiniz. 

Ödeme yöntemleri neler?

Sitemize ödeme yapmanız için bir çok yöntem mevcut. Öncelikle kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapacaksanız bilmeniz gerekenler şu şekilde: kart bilgilerinizi biz asla görmüyoruz sizi güvenli bir siteye yönlendiriyoruz. Sadece 3D güvenlik sistemiyle çalışan ve BDDK lisanslı Türkiye çapında bilinen firmalar ile çalışıyoruz. 

Gine de eğer kart bilgilerinizi vermek istemezseniz sizin için havale, eft ve mobil ödeme yöntemlerimiz mevcut. Tüm ödemeleriniz otomatik olarak onaylanır asla beklemezsiniz. Her hangi bir konuda sorun yaşarsanız 7/24 destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır olacaktır. 

Instagram Beğeni Paneli Nedir?

Instagram beğeni paneli istediğiniz her hangi bir paylaşıma istediğiniz zaman beğeni göndermenize sağlar. Hizmeti parekende olarak değil panel olarak aldığınız için çok daha ucuza alırsınız. Hiç bir zaman Instagram hesabınızın şifresi gerekmez sadece fotoğraf bağlantısı ile beğeni gönderebilirsiniz.

 • Instagram beğeni paneli ile gönderdiğiniz beğenilerde lokasyon seçimini siz yaparsınız. Dilerseniz Türk gerçek veya yabancı gerçek olarak beğeni satın alabilirsiniz.
 • Aldığınız beğeniler gönderi etkileşimini arttırır ve daha fazla kişiye ulaşmanızı destekler.

Nasıl kullanılır?

Instagram beğeni panelini kullanmanız için sizden asla Instagram şifresi istenmez. Fakat kugu medya olarak yaptığınız işlemleri anlık olarak takip etmeniz ve bir sorun yaşamanız durumunda sizlere en hızlı şekilde destek vermek amacıyla yeni bir üyelik oluşturmanızı istiyoruz.

Bu üyelik açılırken hiç bir özel bilgi istenmez. Dilerseniz verdiğiniz bilgiler doğru olmak zorunda değil. Fakat asla üyelik şifrenizi ve kullanıcı adınızı unutmayın.

Kugu medya olarak Türkiye'nin en uygun fiyatlara beğeni sağlayan paneliyiz. Panelimizde bir çok hizmet ile karşılacaksınız. 7/24 destek imkanıyla hiç bir zaman sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz!