Instagram Etkileşim Satın Al - %100 Keşfete Düşme

Merhabalar, Instagram'da aktif olarak paylaşım yapan ve popülerlik yolunda ilerleyen herkesin baş ağrısı olan etkileşim sayılarını hakettiği değere ulaştırmanız için sizlere yardımcı olabiliriz. Bir çok kişi bunun maliyetli olacağını zannetse de 0.01 ve 0.50 kuruş aralığında etkileşim satın alabilirsiniz.

Instagram Keşfet Paketleri

Instagram profilinizi uçuracak keşfet paketlerini satın almak için Kugumedya üye olun ve Aylık büyüme kategorisine bakın.

Keşfet paketlerimiz ile Instagram üzerinde şimdiye kadar alacağınız en büyük geri dönüşü garanti ediyoruz.

KuguMedya ile Etkileşim Almak

Kugu medya olarak bir çok ajans ve internet fenomenlerine hizmet vermekteyiz. Sizde Instagram'daki etkileşimlerinizi arttırmak istiyorsanız hemen bize katılın.

Kugu medya ile çalışmak için yapmanız gereken tek şey buraya tıklayarak yeni bir üyelik oluşturmak.

Eğer nasıl etkileşim siparişi vereceğinize dair bir fikriniz yoksa endişelenmeyin. Sizler için hızlandırılmış bir video çektik. Bu videoyu izleyerek kolayca sipariş verebilirisiniz. Ayrıca destek talebi oluşturarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde canlı destek ile sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. (Her zaman açık olmayabilir.)

Örnek Servisler

(Fiyatlar 1.000 Adet için Verilmiştir.)


Instagram etkileşimleri

 • Instagram profil ziyareti: En zor bulunan ve çok maliyetli olan bir hizmettir. Direkt olarak kullanıcı adınıza gönderim yapılabilir veya istediğiniz gönderiye satın alabilirsiniz. Profilinizi haftalık olarak görüntüleyen kişilerin toplam sayısıdır. İstatistikler de hareketler sekmesinin etkileşim bölümünde görülür. Profilinize reklam vermek isteyen kişilerin en çok dikkat ettiği istatistiklerdendir. Kugu medya ile 1000 profil ziyareti hizmeti sadece 0.30kuruş. Türkiye'nin en ucuz profil ziyareti arttırma sitesiyiz.

Instagram profil ziyareti hilesi yoktur fakat satın alabilirsiniz. Profil ziyaretine bakmak için profesyonel hesaba geçiş yapmalısınız.

 • Instagram erişim: Profilinizde en az bir gönderiyi gören kişilerin toplamıdır. Erişim hizmetini direkt olarka bir gönderiye veya kullanıcı adınıza satın alabilirsiniz. Gönderiye aldığınız da o gönderinin istatistiklerinde görünecektir. 1000 adet erişim ortalama 0.40kuruş.
 • Instagram gösterim: Tüm gönderilerinizin toplam kaç kere görüldüğüdür. Erişimden farklı aynı kişi 5 gönderiyi gördüyse 5 gösterim gelir 1 erişim gelir. Bu nedenle gösterim her zaman daha fazla olacaktır. Gönderinize gösterim alabilirsiniz. Bu hem gönderi de hemde profil istatistiklerinde görünecektir. 1000 adet gösterim + erişim fiyatı 0.44kuruş.

Gösterimleri çeşitli olarakta alabilirsiniz. Örneğin anasayfadan, profilden ve diğer'den gelecek şekilde gösterim hizmeti alınabilir. Bu istatistikler sadece gönderiniz de görülmektedir.

Gönderi etkileşimi nasıl arttırılır?

Etkileşim satan bir çok siteye internette rastlayabilirsiniz ama kugu medya da bulunan istatistikler sadece bize özeldir. Gönderilerinizin etkileşimini arttırmak için gösterim veya erişim yerine direkt olarak gönderiden gelen profil ziyareti almalısınız.

Dikkat etmeniz gereken bu miktar çok fazla olmasın. Zira doğal gözükmesi her zaman ilk hedefiniz olmalıdır.

Gönderi etkileşimi gönderiyi görüp profilinize giren kişilerdir. Bu etkileşimi arttırmak için gönderiden profil ziyareti gönderen hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Profil ziyareti hilesi yapılır mı?

Hayır. Profil ziyareti için ücretsiz hile yapamazsınız. Sizi bu şekilde kandırmaya çalışanlar olursa uzak durmanızı şiddetle öneririz. Profil ziyaretini arttırmak istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz.

Instagram gösterim ne demek?

Instagram'da gösterim her hangi bir gönderinizin kaç kere görüntülendiğidir. 1 kişi 10 kere görüntülerse 10 gösterime sahip olursunuz. Instagram gösterim arttırma için hile yapamazsınız fakat satın alarak arttırabilirsiniz. Gösterim arttırma fiyatları çok ucuz ve hızlıdır. Asla Instagram şifreniz gerekmez.

Instagram erişim ne demek?

Instagram erişim profilinizin kaç kişiye ulaştığıdır. Gösterimde 1 kişi 10 kere görüntülediğinde 10 gösterim olmakta. Erişimde 1 kişi 100 kere görüntülese dahi 1 erişim almış olursunuz. Zira toplamda 1 kişiye eriştiniz. Kaç kişiye ulaşırsanız o kadar erişim sayınız olur. Reklam verenler gösterim yerine erişimi baz alırlar.

Instagram erişim arttırma için asla ücretsiz işlem yapamazsınız. Ücretli olarka kugu medya sayesinde çok ucuza sahip olabilirsiniz. Asla Instagram şifreniz gerekmez.

Etkileşim neden alınır?

Instagram'da çoğu zaman gönderilerimiz hakettiği kadar etkileşim almaz. Hatta bazı durumlarda profilimiz birden çok daha az etkileşim almaya başlar. Bu durum Instagram'ın spam olarak profili işaretlemesinden kaynaklanmaktadır. Geciçi bir ceza olsa da uzun sürebilmektedir. Bu cezalardan kurtulmak için profil ziyareti ve gönderi etkileşimleri satın almanız gerekmektedir.

Diğer bir neden ise profilinize reklam vermek isteyen kişiler ilk olarak profilinizin etkileşimlerine bakacaktır. Eğer daha fazla reklam geliri ve anlaşma sağlamak istiyorsanız mutlaka profil etkileşimlerinizi arttırmalısınız.

Etkileşim nasıl alınır?

Sizlere bu çeşitlilikte kafa karıştırıcı olmaması adına en basit Instagram bayilik paneli hizmetini sunuyoruz. Merak etmeyin hiç bir özel bilgi veya Instagram şifresini sizden istemiyoruz.

Sadece aldığınız hizmetleri takip edebilmeniz için bir üyeliğe ihtiyacınız var. Yapacağınız tüm işlemler şifrelenecektir ve asla 3. kişiler bu bilgilere erişemeyecektir. Kugu medya ile yaptığınız her işlem gizli kalır ve asla referans olarak gösterilmezsiniz.

 • Etkileşim satın almak için kugu medya üye olduktan sonra alışveriş yapabilmek için sisteme bakiye eklemeniz gerekmektedir.
 • Havale, eft, kredi kartı veya mobil ödeme ile 7/24 bakiye ekleyebilirsiniz. Ödemelerinizi sisteme otomatik olarak eklenecektir.
 • Bakiyenizi ekledikten sonra kategorilerden Instagram etkileşimleri olan bölümü seçin.
 • Profil ziyareti, erişim, gösterim veya diğer Instagram etkileşimlerinden birini seçerek miktar girin ve sipariş verin.
 • Tebrikler siparişi başarıyla verdiniz gerisi bizde. Siparişleriniz 7/24 otomatik olarak gönderilir.


Otomatik Etkileşim ile Zirveye Yolculuk

Otomatik etkileşim ile siz sadece paylaşımlarınıza odaklanın gerisi bizde.

Yapacağınız paylaşımlar için sistem profilinizi sürekli olarak kontrol eder. Yeni bir paylaşım olduğunda otomatik olarak etkileşim gönderir. Gönderilecek etkileşimin miktarını ve ne zaman geleceğini siz belirlersiniz.

Instagram otomatik hizmetleri, kendiniz için keşfet paketi oluşturmanızı sağlayan özel bir hizmettir. 

Instagram Keşfete Düşme ve Keşfet Etiketleri

Instagram'da keşfete düşme için en çok aranan konulardan birisi de keşfet etiketleri. Fakat bu konuda araştırma yapanların ulaştığı içerikler ne yazık ki çok yanıltıcı ve yanlış bilgiler.

Keşfet için belirli etiketleri kullanmak kısa vadede belki etkileşim artışı sağlayabilir fakat eğer bunu sürekli kullanırsanız keşfet engeli yersiniz.

Keşfet için etiket kullanımı tamamen yapacağınız paylaşımlar ile alakalı olmalıdır. 

Eğer deri bir çanta paylaştıysanız o paylaşıma #keşfetteyiz, #beğeni gibi keşfet etiketleri kullanmanız hesabınız için risk oluşturacaktır ve mutlaka zarar vericektir.

Instagram'da keşfete düşme ve etiketleri doğru kullanmak için sadece yapacağınız paylaşımlar ile alakalı etiketleri kullanmalısınız. Merak etmeyin siz doğru etiketleri kullandığınız taktirde Instagram sizi ödüllendirecektir.

Instagram Keşfet Sıfırlama

Bazen keşfetimiz artık görmek istemediğimiz videolardan oluşabiliyor. Veya ilgi alanımızın dışına çıkabiliyor. Bu durumda keşfeti değiştirmek isteyebiliyoruz.

Keşfet sıfırlama işlemi gönderi bazında veya profil bazında yapılabilir.

Eğer keşfetinizin sürekli olarak istediğiniz şekilde ilerlemesini istiyorsanız beğenmediğiniz gönderiler için (...) seçeneklere tıklayın ve 'Bunun Gibi Daha Az Gönderi Gör' seçeceğine tıklayın.

Keşfeti Baştan Başlatma

Keşfeti sıfırlama işlemini yapmak için aşağıdaki adımları tamamlayın.

 1. Instagram Uygulamasını açın.
 2. Profilinize girin.
 3. Ayarlar sayfasını açın.
 4. Güvenlik kısmına girin.
 5. Arama Geçmişini Temizle kısmına girin.
 6. Tümünü Temizle deyin.
 7. Ve işlemi onaylayın.

Artık yepyeni temiz bir keşfetiniz var.