İzleyici Botu, Chat Bot, Takipçi & Tüm Twitch Bot Hizmetleri

twitch hizmetleri

Twitch Canlı Yayın Botu

Twitch.tv’de yapmış olduğunuz yayınlar için etkili bir izleyici kitlesine ulaşmak için hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz twitch canlı yayın botu sayesinde yayınınıza olan ilgiyi arttırın.

Üstelik eğer 1 hafta veya daha uzun bir süre için twitch izleyici botu alırsanız Türkçe chat bot hediye ediyoruz.

Neler sağlıyoruz?

👤Twitch Takipçi

🎥 Twitch Klip İzlenme

🎥 Twitch Kanal İzlenme 

🎥 Twitch Eski Canlı Yayın Videoları için İzlenme

🔴 Twitch Saatlik Canlı Yayın İzleyici Botu

🔴 Twitch Günlük Canlı Yayın İzleyici Botu

🔴 Twitch Haftalık Canlı Yayın İzleyici Botu

🔴 Twitch Aylık Canlı Yayın İzleyici Botu

💬 Twitch Türkçe Chat Botu

Fiyatlar

Bazı servisler belirtilmiştir. Dilediğiniz kadar izleyici alabilirsiniz.

Tamamen gerçek kişiler ve asla bot yok. Üstelik en uygun fiyat garantisi.

🔴 Twitch 1 Saat - 50 Türk İzleyici [Fiyat: 13.5₺]

🔴 Twitch 1 Gün Boyunca 50 İzleyici [Fiyat: 45₺]

🔴 Twitch Haftalık 50 Türk İzleyici [Fiyat: 82₺] [🎁Sohbet Botu Hediye]

🔴 Twitch Aylık 20 Türk İzleyici [Fiyat: 200₺] [🎁Sohbet Botu Hediye]

👤 Twitch Takipçi: 1000 adet 6.5₺

🎥 Twitch Klip İzlenme: 1000 adet 5.20₺

🎥 Twitch Kanal İzlenme: 1000 adet 8₺

Canlı Yayın Sipariş Testi: https://www.twitch.tv/videos/976202212

Twitch Canlı Yayın Botu Nasıl Satın Alabilirim?

Kugumedya.net panel hizmeti sunan bir web sitesidir. İzleyici botu hizmeti için üyelik oluşturmalısınız (ücretsiz). Bu sayede hem siparişleriniz için destek alabilirsiniz. Hemde siparişlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sizden hiç bir zaman twitch.tv şifrenizi istemeyiz.

  1. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
  2. Ardından sipariş vermek için Bakiye yüklemeniz gerekli. (en az 5₺)
  3. Bakiye yükledikten sonra kugumedya.net ana sayfasına dönün ve kategori sekmesinden Twitch seçin.
  4. Altta servisler görünecektir. Tıklayarak servislerden seçim yapın ve siparişinizi tamamlayın.

twitch hizmetleri

Twitch izleyici botu

Kugumedya.net Twitch.tv için canlı yayın hizmeti sağlamaktadır. Sitemizden yapacağınız tüm işlemler %100 güvenlidir. Kanalınız için hiç bir zaman risk oluşturacak işlemler yapmayız.

Yayın açıktan sonra vereceğiniz siparişi sistemimiz anında göndermektedir. Sizlere en uygun twitch izleyici botunu sağlamak için servislerimizi dakika bazında ayırdık. Eğer 20 dakikalık bir yayın olacaksa 20DK olan servisten sipariş verirsiniz bu sayede 60DK ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. 

Hiç bir kısıtlama olmadan özgürce yayın yapın.

Twitch giriş

Twitch canlı yayın yapma son yıllarda genç kuşak arasında oldukça popüler olan bir sosyalleşme aracı oldu. Bundan 10 sene önce kurulan uygulama artık pek çok kişi tarafından da biliniyor ve kullanılıyor. Uygulamada herkes bir kanal oluşturup canlı yayınlar yaparak hem özel konseptler ortaya çıkartabilir hem de bağış özelliği sayesinde yaptığı yayınlardan para kazanabilir.

Platformun kurucuları Justin Kan ile Emmett Shear. İlk ortaya çıktığında en çok online oyun severlerin dikkatini çeken uygulama daha sonra milyonlarca kişinin izlediği birçok değişik konsept ile yayın yapan üyeler kazandı.

Açıklanan rakamlara göre bir canlı yayını aynı gün içerisinde 1 milyon kişi izleyebiliyor. Mobil uyum sayesinde cep telefonu ve tabletlerden de yayınlar takip edilebiliyor.

Twitch canlı yayın yapmak istediğinizde yalnızca masa üstünden değil cep telefonunuzdan da başlatabiliyorsunuz. Bir kanalın canlı yayınlarını izleyebilmek için uygulamayı indirmiş olmanız ve o kanala üye olmanız gerekiyor. Bu emeğe saygı için de anlaşılabilir bir kural.

Yıllardır pek çok insanın ve büyük markaların ilgisini de çeken uygulama sağlam sponsorluklar kazandı. En çok beğenilen özelliklerinden biri canlı yayınlar sayesinde para kazanabiliyor olmanız.

Canlı yayın sırasında izleyiciler bağış butonunu kullanarak belirli miktarlarda bağışta bulunuyor. Bu hem kanalların gelişmesine hem de üyeliklerin artmasına ve içeriklerin çeşitlenmesine yardımcı oluyor. Canlı yayın sırasında sohbet kutucuğundan hem yayını yapan kişiyle hem de yayını izleyen diğer insanlarla da konuşabiliyorsunuz.

Twitch abonelik fiyatları

Twitch uygulamasını herhangi bir mobil cihazınıza indirip üye olmak tamamen ücretsiz. Twitch canlı yayın açma gibi özellikler de ücretsiz olarak yapılıyor.

Para kazanma yöntemlerinden biri olan Twitch uygulamasına ortak olmak gibi bir özellik var. Eğer abone sayınız 5000 ve üzeri ise Twitch uygulamasına ortaklık teklif edebiliyorsunuz. Kabul edilince hesabınıza subscriber butonu geliyor.

Diğer subscriber hesaplar 4 dolar karşılığında sizin kanalınıza üye olabiliyor. Twitch uygulaması ödenen bu 4 doların 1.2 ya da 1.5 dolarını size bırakıyor. Böylece para kazanmış oluyorsunuz.

Fırsatları bu şekilde çok olan uygulamanın kullanıcıları gün geçtikçe artıyor. Twitch canlı yayın nasıl açılır gibi sorularınız için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Canlı yayınlarda 100 milyon izleyicilere ulaşılarak rekor kırılmıştır.

Evinizde ya da iş yerinizde internet varsa kolaylıkla bir kanal açarak içerik yayınlamaya başlayabilirsiniz. Haber içerikli ya da tartışma içerikli bir kanal kurabilirsiniz. Oyun içerikli kanallar en çok izleyiciye sahip olanlar.

Twitch abone sayıları

Her ülkeden kolayca erişilebilen Twitch milyonlarca aboneye sahip. Yalnızca kendi ülkenizden kanalları izleme gibi bir zorunluluğunuz yok. Almanya’dan canlı yayın yapan bir kanalı da rahatlıkta izleyebilirsiniz.

Twitch canlı yayın botu alarak markaların sponsorluklarını da alabilirsiniz. Sosyal medya artık büyük bir iş sektörü ve genç nesiller sosyalleşme tercihlerini en çok sanal ortamlarda yaşıyorlar.

Siz de kendi kanalınızı oluşturabilir ve beğeni toplayarak belirli bir kazanç elde edebilirsiniz. Örneğin popüler bir oyunu canlı yayında oynayarak ilgili kişilere ulaşabilirsiniz. Oyunu merak eden ve oynamak isteyenler sizi izleyerek ipuçları elde edebilirler.

Tüm bunları yaparken bir yandan da sohbet edilebildiği için saatlerinizi burada harcayabilirsiniz ve asla sıkılmazsınız. Günde siteyi 40 milyon kişi ziyaret ediyor ve büyük bir bilgi akışı aktif olarak devam ediyor. Her konuda yayınları takip edebilir ve bildirimleri açtığınızda o kişi yayına geçtiği anda haber alabilirsiniz.

Bütün dillerden yayın takip edebilir ve canlı yayınlarda sohbetlere katılabilirsiniz.