KuguMedya TikTok Paneli ile Fark Yaratın


Benzersiz TikTok servisleri için bugün KuguMedya ile tanışın.

Günün her saati tüm isteklerinize cevap verebilmek için tamamen otomatik alt yapı kullanıyoruz. Her hizmeti zamanında teslim ederek daha iyi geri dönüşler almanızı sağlıyoruz. Eğer TikTok'ta hedefin varsa bugün KuguMedya ile tanış. 🚀

 • Bazı seçeneklerin fiyatları

- TikTok 1.000 Takipçi -> 9₺

- TikTok 1.000 Beğeni -> 6.5₺

- TikTok 100 Canlı Yayın İzleyici -> 2.5₺

- TikTok 1.000 Video Görüntülenme -> 0.04₺

- TikTok 1.000 Paylaşım -> 25₺

Sipariş verildikten hemen sonra başlamaktadır.

TikTok için %100 Türk yorum, video paylaşma ve beğeni yapan takipçi gibi hiç bir yerde göremeyeceğiniz hizmetleri de sağlamaktayız.

Sipariş verdiğiniz zaman teslimat hemen başlar. 

 • Nasıl sipariş verilir?

Kugu medya bir sosyal medya bayiliğidir ve vereceğiniz siparişler 7/24 otomatik başlar, asla beklemezsiniz. Bu bayilik ile tüm sosyal ağlar için hizmet satın alabilirsiniz. Fakat bizim bugün sizlere anlatacağımız konu tik tok üzerine olacak.

 • Kugu Medya ile alışveriş yapmak için öncelikle kayıt olmalısınız. Hemen buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
 • Kugu Medya ile alışveriş yapmadan önce bakiye yüklemelisiniz.
 • Ardından ana sayfaya geldiğimizde önümüze servisler çıkacak. Bu servislerden Tik Tok beğeni, izlenme veya takipçi seçerek istediğimiz videomuza beğeni veya izlenme atabilir. Dilerseniz profilinize takipçi gönderebilirsiniz.

 • Size Nasıl Güveniceğim?

Verdiğimiz hizmetlerin hepsini sadece 5TL yükleyerek test edebilirsiniz. En iyi güvenin hizmetleri deneyerek oluşacağına inanıyoruz.

Nasıl Sipariş Verilir Videolu Anlatım


TikTok Takipçi Satın Al

Tik tok takipçi satın al işlemini uzun zamandır güvenli şekilde sağlamaktayız. Kugu medya olarak verdiğimiz hizmetlerde garanti sağlamaktayız. Alacağınız takipçiler 1-2 gün sonra kaybolmayacak, siz hesabı kullandığınız sürece takipçiniz olarak kalacaktır.

Sistemimiz tamamen otomatik işlemektedir ve günün her saati havale/eft veya kredi kartı ile ödeme yaparak tik tok takipçi satın alabilirsiniz. Alacağınız hizmetlerin teslim süreleri size önceden belirtilir. Üstelik kullanıcıların kalitesine göre farklı seçeneklerde bulunmakta. Dilerseniz yabancı dilerseniz Türk tik tok takipçileri satın alabilirsiniz.

Tik tok Takipçi hizmeti satın alarak paylaşacağınız videoların daha fazla kişiye ulaşmasını ve doğal olarak daha fazla etkileşim elde etmenizi sağlamaktadır.

Ücretsiz Tik Tok takipçi olur mu?

Hayır, tik tok takipçilerini sizlere ücretsiz olarak sunacağını söyleyen sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Zira bu siteler sizlerin şifrelerini istemektedir ve daha sonra hesabınızı reklam yapmak için kullanabilirler. Kugu medya olarak asla şifre istemiyoruz.

Kugu Medya ile çalışmanın avantajları neler?

 1. Kugu medya sizlere tek seçenek yerine birden fazla seçenek sunmaktadır. Örnek olarak sıradan siteler paket üzerinden satış yaparken biz sizlere istediğiniz miktarı satın alma avantajı sunuyoruz.
 2. Sizler için Türk veya yabancı seçeneğini ayrı ayrı servislere ayırıyoruz.
 3. Almış olduğunuz hizmetler için garanti vermekteyiz. Takipçileriniz veya beğenileriniz asla düşmez ve kalıcı olur.
 4. Kugu medya sosyal medya bayilik paneli olduğu için en uygun fiyatlara alışveriş yaparsınız.
 5. 7/24 canlı destek alma imkanı.
 6. %100 güvenli ve çeşitli ödeme yöntemleri.
 7. Yüksek kaliteli takipçiler ile bot veya sahte profillerden uzak durun.
 8. Düşme durumunda ücretsiz telafi garantisi.
 9. Özel durumlarda iade alma imkanı.

Ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

Tik Tok takipçileri neden arttırmalıyız?

Tik tok kimsenin beklemediği kadar hızlı büyüyen ve hala da büyümekte olan bir sosyal ağ. Bu sosyal ağda çok fazla kullanıcı artık öne çıkmak ve popüler olmak için yarışıyor. Eğer farkındalık yaratmak istiyorsanız bazı farklı yöntemlere başvurmanız gerekmektedir. Bunun en kolay yolu Kugu medya.

Tik Tok takipçi arttırarak neler kazanırız?

Tik tok takipçi satın alma hizmeti ile birlikte profilinizin etkileşimi olumlu şekilde arttığını görebilirsiniz. Daha geniş kitlelere ulaşmak ve profilinizin etkileşimini arttırmanız için takipçi satın almak en hızlı yoldur. Bu hem daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayacak hemde daha kaliteli bir profile sahip olacaksınız.

 1. Tik tok algoritması için takipçi sayınızın fazla olması daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar.
 2. Profiliniz bu sayede daha fazla kişiye önerileceği için doğal yoldan daha fazla etkileşim kazanıcaksınız.
 3. Daha fazla takipçi daha fazla kazanç. Tik tok profilinizin büyümesiyle birlikte sponsorluk ve tanıtım teklifleriyle para kazanmaya başlayabilirsiniz.
 4. Takipçi sayınız her anlamda size katkı sağlayacak. Çok takipçisi olan profillerin Tik tok'ta daha fazla ilgi gördüğünü zaten biliyorsunuz. Ne kadar çok takipçi o kadar ilgi.

Sistem güvenilir mi? Hesabıma bir zararı olacak mı?

Sistemimiz üzerinden yaptığınız her işlem şifrelenir ve 3. kişiler ile asla paylaşılmaz. Tik tok için aldığınız hiç bir hizmette sizden şifre talep etmeyiz. Ödemeleriniz için sadece 3D secure güvenli ödeme yöntemi kullanıyoruz. Üstelik hiç bir ödemeyi sitemiz üzerinden almayarak kart bilgilerinizi de korumaktayız. Açıkca söyleyebiliriz ki Kugu medya ile yaptığınız her işlem %100 güvenli.

Bu hizmetler için şifre gerekicek mi?

Hayır, kugu medya hiç bir zaman sizden hesabınızın şifresini talep etmez. Yapacağınız tüm işlemler şifresiz olarak yapılmaktadır.

Beğeniler ve takipçiler gerçek kişiler mi?

Kugu medya ile bu tamamen sizin seçiminiz. Sizler için farklı servisler sıraladık ve dilerseniz gerçek kişiler dilerseniz bot beğeni veya takipçi satın alabilirsiniz. Merak etmeyin hepsi güvenli.

Tik Tok izlenme satın almanın faydası olur mu?

Son zamanlarda yükselişe geçen sosyal medya uygulaması Tik Tok ta şimdi siz yükselişe geçin. Tamamen gerçek ve aktif kullanıcılar ile yapılan TikTok izlenme satın al işlemi sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. TikTok sadece uygulaması meşhur olan bir uygulama değil. Burada yapılan paylaşımlar diğer tüm ağlarda (Youtube, Instagram, Facebook gibi...) paylaşılıyor ve çok geniş kitleler tarafından izleniyor. Bu nedenle burada alacağınız izlenmeler sizi çok yukarlara taşıyabilir. Videolarınızdaki izlenme sayısının fazla olması daha fazla dikkat çekmeniz anlamına gelmektedir. Yani ne kadar fazla izlenme satın alırsanız o kadar çok dikkat çekersiniz. Zaten bu sayede hayran kitleniz yavaş yavaş artacaktır ve artık diğer sosyal ağlarda paylaşılmaya başlanacaksınız. Bu bir zincirleme şeklinde ilerler ardından hayran kitleniz hızlı bir şekilde artış gösterir. Normalde bu süreç çok uzun fakat aldığınız etkileşimler ile hem bu süreçi hemde etkisini arttırırsınız.