TikTok Canlı Yayın

tiktok canlı yayın

TikTok Canlı Yayın İzleyici Hilesi Satın Alma

Bu yazımızda Tiktok'ta açacağınız canlı yayın için tamamen gerçek kişilerden oluşan Türk izleyici kitlesini nasıl satın alacağınızı göstereceğiz.

Bildiğiniz için tüm sosyal ağ platformlarında canlı yayın açılabiliyor. Fakat Tiktok'un farklı bir özelliği var. Diğer sosyal ağlarda canlı yayın yaptığınızda her hangi bir gelir elde etmezsiniz, en azından uygulama size bir ödeme yapmaz. Fakat Tiktok canlı yayın açtığınızda izleyiciler size hediyeler göndererek size bağışta bulunabiliyor ve bu sayede canlı yayın açarak para kazanabiliyorsunuz.

'Tiktok canlı yayın nasıl açılır' şeklinde arama yapan ve bulamayan kişiler için bir hatırlatma yapmamız gerekli. Eğer canlı yayın açmak istiyorsanız en az 1.000 takipçiniz olması gerekir. 

Kugumedya.net ile Tiktok canlı yayın hilesi satın alabilirsiniz. Tamamen Türk ve gerçek izleyici kitlesini size yönlendirmekteyiz.

Tiktok Canlı Yayın İzleyici Hilesi Satın Alma

Kugumedya.net ile alışveriş yapmak için kayıt olmalısınız.

  1. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.  
  2. Ardından Kugumedya.net ana sayfadan kayıt olduğunuz bilgiler ile giriş yapın.
  3. Giriş yaptığınızda kategori ve servisleri görüyorsunuz. Hizmetleri kullanabilmek için Bakiye Yükleyin.
  4. Bakiye yükledikten sonra istediğiniz TikTok veya diğer sosyal ağ hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Video Anlatım


İzleyici almanın bir zararı olur mu?

Canlı yayınınıza tamamen doğal ve gerçek kişileri yönlendirmekteyiz. Bu nedenle hiç bir zaman spam veya her hangi bir risk almış olmuyorsunuz. Tamamen gerçek kişiler yönlendirildiği için canlı yayınınızda daha iyi etkileşim alacaksınız.

Bu hizmet Tiktok canlı yayın bot atma hilesi olarak geçebilir fakat biz bot değil aksine gerçek kişileri yönlendiriyoruz.

  • Tamamen Gerçek ve Türk izleyiciler.
  • Asla düşüş yaşanmaz ve sabit olarak kalır.
  • İzleyiciler gerçek kişiler oldukları için yayınınız daha üst sıralarda konumlanır ve keşfete çıkma ihtimalini arttırır.

Tiktok canlı yayın nasıl açılıyor?

Tiktok'ta izleyici kitlesi gibi canlı yayın açmak isteyen bir kitlede var. Canlı yayın açmak isteyen kişiler hiçte az değil. Canlı yayın açmanız için tek şart 1.000 takipçiniz olmasıdır. Eğer hala 1.000 takipçiniz yoksa kugumedya.net üye olarak çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

  1. Tiktok uygulamasına giriyoruz.
  2. Paylaşım yapmak için kullandığımız '+' butonuna dokunuyoruz. 
  3. Aşağıdaki seçeneklerden LİVE sekmesine geliyoruz ve canlı yayını başlatıyoruz.


Tiktok Canlı Yayın Para Kazanma

Tiktok'ta bu kadar fazla canlı yayın açılmasının nedeni aslında para kazanma sisteminin olması. Diğer sosyal ağlarda canlı yayın açtığınızda her hangi bir gelir elde etmeniz mümkün değil. Ancak reklam anlaşmalarıyla bunu yapabilirsiniz fakat eğer ünlü değilseniz bu pek mümkün olmuyor.

Fakat Tiktok'ta bu durum biraz farklı. Siz yayın açtığınızda izleyiciler isterlerse sizlere hediyeler gönderebiliyorlar. Bu gönderilen hediyelerde paraya dönüştürülebiliyor ve bu sayede canlı yayın ile para kazanabiliyorsunuz.

Tiktok'ta daha fazla kişiye ulaşmak için Kugumedya.net olarak sunmuş olduğumuz hizmetleri kullanabilir ve kitlenizi genişletebilirsiniz.