Instagram Hikaye İzleme

Instagram Hikaye İzlenme Satın Al

Instagram'da takipçilerin gerçek olup olmadığı veya profilin aktif oluşu en basit olarak hikaye izlenme sayısı ile belli olmaktadır. Instagram hikaye izlenme hilesi yapmanız mümkün değildir fakat kugu medya ile 1000 hikaye izlenmesini sadece 0.18₺ alabilirsiniz. Yani sadece 18 kuruş.

 • Şifre gerekir mi?

Hayır asla. Instagram hikaye izlenme satın almak için asla şifreniz gerekmez. Sisteme girdikten sonra sadece kullanıcı adınız ile dilediğiniz kadar hikaye izlenmesi gönderebilirsiniz.

 • Güvenli mi?

Sizden hiç bir zaman şifre veya Instagram hesabınız ile ilgili bir bilgi talep etmiyoruz. Hikaye izlenme işlemini tamamen şifresiz yapabilirsiniz. Bu nedenle asla hesabınız için bir risk bulunmamaktadır.

 • Hikaye İzlenme Nasıl Satın Alınır?

 1. Hikaye izlenme satın almak için önce KuguMedya Üye Ol
 2. Ardından üyeliğinize giriş yapın ve en az 5₺ bakiye yükleyin.
 3. Şimdi kugumedya.net ana sayfasına yani sipariş verme ekranına gelin ve kategori 'Instagram Hikaye' seçin ve istediğiniz hikaye izlenme servisini seçin.
 4. Link kısmına sadece kullanıcı adı - Miktar kısmına kaç kişi hikayenizi görmesini istiyorsanız yazın ve siparişi verin.
 5. Siparişiniz 7/24 otomatik olarak gönderildiği için sipariş verdikten dakikalar sonra yüklenmiş olacak.

Videolu Anlatım


Hikaye izlenme sayısı arttırmak ne işe yarar?

Hikaye izlenme sayınızı öncelikle reklam anlaşmalarında göstermek için arttırabilirsiniz. Bunun dışında takipçilerinizin aktif olup olmadığı görmek isteyen arkadaşlarınız da hikaye izlenme sayınıza bakacaktır. Hikaye izlenme hilesi olmadığı için asla hile yaptığınızdan şüphelenmezler. Bu sayede takipçi sayınızı kanıtlayabilirsiniz.

Hikaye izlenme sıralamasında öne çıkmak istiyorsanız tam size göre bir hizmet. Instagram'da sizi takip eden kişiler bir çok kişiyi de takip ediyorlar. Bu nedenle sizin hikayeleriniz bazen geride kalabilir. Burada öne çıkmak istiyorsanız bu hizmeti satın alabilirsiniz.

instagram smm panel

Instagram Hikaye İstatistik Yükseltme

Instagram için hikaye izlenme veya görüntülenme alabilirsiniz fakat istatistikleri her yerden alamazsınız. Hikaye etkileşimlerinizi yükseltmenizi sağlayan hizmetlerimiz ile gerçek bir yükseliş yakalayabilirsiniz. Bu hizmetler tamamen organik ve doğal olarak yapılır. Bu nedenle asla satın aldığınız belli olmaz.

Hile kullanmayın!

Hikaye izlenmenizini arttırmak için asla hile kullanmayın. Şifresiz olarak hikaye izlenme arttırma işlemini yaptığını iddaa eden siteler hiç bir zaman prim vermeyin. Bu kişiler sizin hesaplarınızı ele geçirmek ve başkalarına satmak için tuzaklar kurmaktadır. Kugu medya olarak bu kişilere muhtaç olmamanız adına çok ucuza sizlere hikaye izlenme hizmeti sağlamaktayız. Sadece 10₺ yükleme yaparak bile haftalarca hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Organik olarak hikaye izlenme arttırabilir miyim?

Hikaye izlenmelerini organik ve doğal olarak arttırmaya odaklandıysanız bunun basit bir kaç yolu var. Öncelikle her gün düzenli olarak en az 3 hikaye paylaşmalısınız. Paylaşmış olduğunuz hikayelere mutlaka konum ekleyin. Fakat burada dikkat etmeniz gereken şey alakasız konum eklememektir. Eğer evdeyseniz her hangi bir mekan konumunu işaretlemeyin. Instagram bu tarz durumları fark etmektedir.

Hikaye izlenmeleri arttırmak için hikaye izleyin. Evet yanlış duymadınız eğer hikaye izlenmelerinde öne çıkmak istiyorsanız hikayeleri izleyin ve hikayesini izlediğiniz kişinin profiline girin.

Instagram hikaye izlenme gönderme

Hikaye izlenme hizmetinden faydalanmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olup giriş yaptığınız da ise ilerlemeniz gereken yok aşağıdaki gibidir.

 1. Öncelikle kategorilerden Instagram hikaye izlenme seçiyoruz.
 2. Altta listelenen servislerden açıklamalarını okuyarak size uygun olanı seçin.
 3. Link kısmına sadece Instagram kullanıcı adınızı yazın.
 4. Miktar kısmına ise ne kadar kişinin izlemesini istiyorsanız ona göre sayı giriniz.
 5. Ardından sipariş ver diyerek işlemi başlatabilirsiniz.

Instagram Hikaye Link Ekleme

Paylaşmış olduğunuz hikayeye link ekleyerek istediğiniz siteye yönlendirme yapabilirsiniz. Eklediğiniz hikayeye yukarı kaydırma özelliği açılmasını istiyorsanız Instagram hesabınızın en az 10bin takipçi olması gerek.

10bin takipçi söylendiğinde çok gibi gelse de çok 50-60₺ gibi ufak bir ücret ile bu sayıya ulaşabilirsiniz. Instagram hikaye link ekleme özelliğini aktif etmek için sitemizden takipçi satın alabilirsiniz.

 • Instagram hikaye kaç saniye

Instagram hikaye izlenme süresi tam olarak 15 saniyedir. Bir hikaye video süresi en fazla 15 saniye olabilir. Fakat daha uzun video ekleyebilirsiniz. Instagram otomatik olarak videonuzu 15'er saniyelere bölerek yayınlayacaktır.

Hikaye izlenme ile ilgili merak edilenler

Hikaye izlenmeleri ile ilgili en çok merak edilen ve sorulanları listeleyeceğiz.

 • Instagram hikaye izlenme neye göre sıralanıyor?

Bu sıralama için bir çok etmen var fakat en önemlisi hikayelerinizin izlenme oranıdır. Paylaştığınız hikayeler ilgi çekici olduğunda insanlar bunu izler. Eğer sürekli hikaye paylaşırsanız bu oran arttığı için hikaye sıralamasında daha önce görünürsünüz. İzlenme satın almak bu durumda size fayda sağlayacaktır.

 • Instagram hikaye izlenme hilesi olur mu?

Evet. İnternette bu konuda bir arama yaparsanız karşınıza bir çok site çıkacaktır. Fakat bu sitelerin kötü yanı sizden şifrenizi istemesidir. Bu nedenle bu hileler kesinlikle güvenli değildir. Kugumedya ile hikaye izlenme hilesi yapabilirsiniz ve şifreniz gerekmez.