Instagram Hikaye İzleme Satın Al - Sadece 0.18TL

Instagram hikaye izlenme satın al

Instagram'da takipçilerin gerçek olup olmadığı veya profilin aktif oluşu en basit olarak hikaye izlenme sayısı ile belli olmaktadır. Instagram hikaye izlenme hilesi yapmanız mümkün değildir fakat kugu medya ile 1000 hikaye izlenmesini sadece 0.18₺ alabilirsiniz. Yani sadece 18 kuruş.

  • Şifre gerekir mi?

Hayır asla. Instagram hikaye izlenme satın almak için asla şifreniz gerekmez. Sisteme girdikten sonra sadece kullanıcı adınız ile dilediğiniz kadar hikaye izlenmesi gönderebilirsiniz.

  • Güvenli mi?

Sizden hiç bir zaman şifre veya Instagram hesabınız ile ilgili bir bilgi talep etmiyoruz. Hikaye izlenme işlemini tamamen şifresiz yapabilirsiniz. Bu nedenle asla hesabınız için bir risk bulunmamaktadır.

Hikaye izlenme sayısı arttırmak ne işe yarar?

Hikaye izlenme sayınızı öncelikle reklam anlaşmalarında göstermek için arttırabilirsiniz. Bunun dışında takipçilerinizin aktif olup olmadığı görmek isteyen arkadaşlarınız da hikaye izlenme sayınıza bakacaktır. Hikaye izlenme hilesi olmadığı için asla hile yaptığınızdan şüphelenmezler. Bu sayede takipçi sayınızı kanıtlayabilirsiniz.

Hikaye izlenme sıralamasında öne çıkmak istiyorsanız tam size göre bir hizmet. Instagram'da sizi takip eden kişiler bir çok kişiyi de takip ediyorlar. Bu nedenle sizin hikayeleriniz bazen geride kalabilir. Burada öne çıkmak istiyorsanız bu hizmeti satın alabilirsiniz.

Hile kullanmayın!

Hikaye izlenmenizini arttırmak için asla hile kullanmayın. Şifresiz olarak hikaye izlenme arttırma işlemini yaptığını iddaa eden siteler hiç bir zaman prim vermeyin. Bu kişiler sizin hesaplarınızı ele geçirmek ve başkalarına satmak için tuzaklar kurmaktadır. Kugu medya olarak bu kişilere muhtaç olmamanız adına çok ucuza sizlere hikaye izlenme hizmeti sağlamaktayız. Sadece 10₺ yükleme yaparak bile haftalarca hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Organik olarak hikaye izlenme arttırabilir miyim?

Hikaye izlenmelerini organik ve doğal olarak arttırmaya odaklandıysanız bunun basit bir kaç yolu var. Öncelikle her gün düzenli olarak en az 3 hikaye paylaşmalısınız. Paylaşmış olduğunuz hikayelere mutlaka konum ekleyin. Fakat burada dikkat etmeniz gereken şey alakasız konum eklememektir. Eğer evdeyseniz her hangi bir mekan konumunu işaretlemeyin. Instagram bu tarz durumları fark etmektedir.

Hikaye izlenmeleri arttırmak için hikaye izleyin. Evet yanlış duymadınız eğer hikaye izlenmelerinde öne çıkmak istiyorsanız hikayeleri izleyin ve hikayesini izlediğiniz kişinin profiline girin.

Instagram hikaye izlenme gönderme

Hikaye izlenme hizmetinden faydalanmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olup giriş yaptığınız da ise ilerlemeniz gereken yok aşağıdaki gibidir.

  1. Öncelikle kategorilerden Instagram hikaye izlenme seçiyoruz.
  2. Altta listelenen servislerden açıklamalarını okuyarak size uygun olanı seçin.
  3. Link kısmına sadece Instagram kullanıcı adınızı yazın.
  4. Miktar kısmına ise ne kadar kişinin izlemesini istiyorsanız ona göre sayı giriniz.
  5. Ardından sipariş ver diyerek işlemi başlatabilirsiniz.

Instagram hikaye bağlantı ekleme özelliği

Eğer hikayenize bağlantı eklemek istiyorsanız öncelikle takipçi sayınızı en az 10bin yapmalısınız. Instagram'da 10bin takipçi sayısına ulaştıktan sonra hikayenize bağlantı ekleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Instagram takipçi satın almak için tıklayın.

  • Instagram hikaye kaç saniye

Instagram hikaye izlenme süresi tam olarak 15 saniyedir. Bir hikaye video süresi en fazla 15 saniye olabilir. Fakat daha uzun video ekleyebilirsiniz. Instagram otomatik olarak videonuzu 15'er saniyelere bölerek yayınlayacaktır.