Instagram Beğeni Paneli - %100 Gerçek Türk [ŞİFRESİZ]

Beğeni Paneli Nedir?

Instagram beğeni paneli istediğiniz her hangi bir paylaşıma istediğiniz zaman beğeni göndermenize sağlar. Hizmeti parekende olarak değil panel olarak aldığınız için çok daha ucuza alırsınız. Hiç bir zaman Instagram hesabınızın şifresi gerekmez sadece fotoğraf bağlantısı ile beğeni gönderebilirsiniz.

  • Instagram beğeni paneli ile gönderdiğiniz beğenilerde lokasyon seçimini siz yaparsınız. Dilerseniz Türk gerçek veya yabancı gerçek olarak beğeni satın alabilirsiniz. Aldığınız beğeniler gönderi etkileşimini arttırır ve daha fazla kişiye ulaşmanızı destekler.

Hemen kullanmaya başlayın

Kugu medya olarak beğeni paneli için sizden ek ücret talep etmiyoruz. Ücretsiz üye olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik için ücret ödemezsiniz fakat kullanmak için bakiye eklemeniz gerekecektir.

  1. Buraya tıklayın ve ücretsiz üye olun.
  2. Ardından üyeliğinize giriş yaparak hizmetleri görüntüleyebilirsiniz.
  3. Sizler için bir çok beğeni servisimiz ve çeşitlerimiz var.
  4. Satın almak için bakiye yükleyin ve alışverişe başlayın.

Videolu Anlatım


Beğeniler daha sonra düşer mi?

Hayır, gerçek yazan servislerimizden aldığınız beğenilerde asla düşüş yaşamazsınız. Eğer beğenileriniz ömür boyu kalmasını istiyorsanız Instagram gerçek beğeni servislerimizi tercih edebilirsiniz.

Güvenli mi?

Evet %100 güvenli. Sizden Instagram hesabınız ile ilgili hiç bir bilgi talep etmiyoruz. Bize sadece hangi fotoğrafa beğeni göndermek istediğinizi iletmeniz yeterli. Ardından işleminiz dakikalar içerisinde halledilecektir.

Nasıl kullanılır?

Instagram beğeni panelini kullanmanız için sizden asla Instagram şifresi istenmez. Fakat kugu medya olarak yaptığınız işlemleri anlık olarak takip etmeniz ve bir sorun yaşamanız durumunda sizlere en hızlı şekilde destek vermek amacıyla yeni bir üyelik oluşturmanızı istiyoruz. Bu üyelik açılırken hiç bir özel bilgi istenmez. Dilerseniz verdiğiniz bilgiler doğru olmak zorunda değil. Fakat asla üyelik şifrenizi ve kullanıcı adınızı unutmayın.

Kugu medya olarak Türkiye'nin en uygun fiyatlara beğeni sağlayan paneliyiz. Panelimizde bir çok hizmet ile karşılacaksınız. 7/24 destek imkanıyla hiç bir zaman sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz!

  1. Kullanmak için önce üye olmalısınız. Ardından ana sayfadan üye girişi yapabilir ve tüm hizmetleri görebilirsiniz.
  2. Hizmetlerden faydalanabilmek için önce bakiye yüklemelisiniz. En az bakiye yükleme miktarı 10TL'dir.
  3. 10TL ödeme sonrası artık beğeni paneli aktif. Dilediğiniz fotoğrafa beğeni gönderebilirsiniz.
  4. Ardından dilediğiniz servisten gerçek Türk veya gerçek Yabancı beğeni satın alabilirsiniz.