Discord Sunucu Üye Satın Al - Tüm Discord Hizmetleri

Discord sunucunuz için aktif üye ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Sunucunuz için aktif ve gerçek kişileri üye yapabiliriz. Satın aldığınız üyeler gün içerisinde çevrimiçi olur ve tekrar sunucunuzdan çıkmaz.

Discord sunucu üye satın al

En popüler sesli iletişim ağlarından biri olan Discord sunucunuz için aktif ve gerçek üyelerin sağlanmasıdır. Dilediğiniz sunucuya istediğiniz miktarda gerçek sunucu üye arttırmanızı sağlar. Bu işlem için sizden asla sunucularınızın bilgisi istenmez sadece bağlantınız ile satın alabilirsiniz.

Hiç bir bilgi istenmediği için işlem %100 güvenlidir. 

Gelen sunucu üyeleri çevrimiçi mi?

Evet, gelen kişiler gün içerisinde Discord kullanan aktif kişilerdir. 

Fiyatlar

200₺ üstü ödeme yaptıktan sonra bize bildirerek fiyatlarda %20 indirim kazanabilirsiniz.

Üyeler gün içerisinde çevrimiçi olan gerçek kişilerdir.

En az 100 adet sipariş verilebilir.

 1. 🇹🇷Discord Türk Sunucu Üyesi: 1000 adet = 90₺
 2. 🌎Discord Global Sunucu Üyesi: 1000 adet = 60₺
 3. 👨Discord Yabancı Erkek Sunucu Üyesi: 1000 adet = 70₺
 4. 👩Discord Yabancı Kadın Sunucu Üyesi: 1000 adet = 70₺
 5. 🟢Discord 1 Ay 7/24 Online Sunucu Üyesi: 1000 adet = 100₺
 6. 👤Discord Arkadaşlık İsteği: 1000 adet = 50₺

Nasıl satın alınır?

 1. Öncelikle Buraya tıklayın ve sisteme üye olun.
 2. Ardından sisteme giriş yapın ve en az 5₺ bakiye yükleyin.
 3. Bakiye yükledikten sonra yeni sipariş verme bölümünden 'Discord' kategorisini seçin.
 4. Seçtiğiniz hizmet için gerekli şartlar ve bilgiler 'Servis Açıklaması' bölümünde size gösterilecektir.
 5. Siparişi tamamlamak için 'Link' kısmına Discord sunucu bağlantısını ekleyin.
 6. Miktar kısmına ise kaç adet istediğinizi yazın.
 7. Daha sonra sipariş ver diyerek işlemi tamamlayın.

Sipariş verme ve sipariş teslimi 


Neden Kugumedya discord sunucu hizmetlerini tercih etmeliyiz?

 • Discord sunucu hizmetlerimizde sizlere sadece üye sayısı değil aynı zamanda gün içerisinde çevrimiçi olan gerçek üyeler sağlıyoruz. Discord sunucularınız için geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz ve oluşturduğunuz içerikleri çok daha fazla kişiye ulaştırıyoruz. 
 • Discord sunucu üye satın alma hizmetiyle tamamen gerçek kişilere daha efektif şekilde hitap edin.

Sitemizden istediğiniz türde Discord sunucusu için üye veya diğer etkileşimleri satın alabilirsiniz.

Discord Sunucu

Discord sunucu üye satın alma için discord uygulamasında sahip olduğunuz sunucunun linkini atmanız yeterlidir. İstediğiniz sayıda çevrimiçi kullanıcı satın alabilirsiniz. Satın alınan kullanıcıların hepsinin ayrı isimleri vardır ve ayrı profil resimlerine sahiptirler.

Satın alabileceğiniz üye sayıları minimum 100 ile maksimum 20.000 arasında değişebilir. Her paketin ayrı fiyatı vardır ve fiyatlar her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Her sunucu için istediğiniz kadar üye satın alabilirsiniz.

Discord uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. En benzer uygulama olarak Skype uygulamasını gösterebiliriz. Sesli ve yazılı konuşma seçenekleri ile oyun sever insanların en çok kullandığı uygulamadır.

Oyun esnasında birbirleriyle haberleşme amacıyla oyuncular Discord kullanır. Web tarayıcılarından direkt giriş de vardır. Mobil uygulama olarak cep telefonunuza da indirebilirsiniz.

Discord sunucu üye satın alma birçok insanın tercih ettiği bir yöntemdir. Oyun sırasında arkadaşlarınızı daha kolay bulmak için arkadaş ekleme seçeneği vardır. Video ile konuşma sayesinde oyun stratejiniz hakkında görüşebilir ve daha verimli bir performans gösterebilirsiniz.

Yalnızca oyun oynayan kişiler için değil her görüşmeniz için uygulamayı kullanabilirsiniz. Bir parti organizasyon edecekseniz insanlara en kolay ulaşma yolunuz Discord sunucunuzdur. Her türlü işletim sistemine uyumludur ve masaüstü bilgisayarda giriş yapacağınız zaman bilgisayarınıza yüklemeden direkt web adresinden de hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Discord sunucu kurma

Online oyunlar birçok farklı kişiyle birlikte oynanan oyunlardır ve insanlar sürekli iletişim halinde olur. Discord sunucu üye satın alma özelliği sayesinde sunucunuzu daha da büyütebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla oynayan kişilerin oyun sırasında konuşmaları için chat gibi özellikler sunarlar fakat bu her zaman verimli değildir.

Discord uygulaması Teamspeak uygulaması gibi oyun ekibinizle ya da klanınızla kolayca iletişim kurmanızı sağlar. Bu hizmeti IP üzerinden bağlanarak verir ve hiçbir güvenlik açığı yoktur. Arkadaşlarınızla gizlilik içinde dilediğiniz kadar görüşme yapabilirsiniz.

Teamspeak gibi bir konuşma programı indirirseniz size bu hizmet karşılığında belirli bir ücret talebi çıkarır. Discord uygulaması ise tamamen ücretsizdir ve uygulamada kullandığınız tüm özellikler bedavadır. İndirirken sizden herhangi bir ücret talep edilmez ve kendinize ait bir sunucu açarken de ücret ödemezsiniz.

Yalnızca Discord sunucu üye satın alma isterseniz bir miktar ücret ödersiniz. Uygulamayı indirip kendinize ait bir hesap açtığınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre belirleyerek hesabınızı koruma altına alırsınız. Şifrenizi belirledikten sonra hesabınızı telefonunuza tanımlayarak farklı bir cihazdan giriş yapıldığında onay vereceğiniz şekilde güvenliğini sağlamlaştırabilirsiniz.

Sunucunuzu dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ayarlar kısmından gizlilik ayarlarınızı değiştirebilir, video ayarları yapabilir ve diğer seçeneklerden çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Virüslerden ve diğer kişilerden gelebilecek zararlı dosyaları engellemek adına gizlilik ayarlarınızdan güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Ayarları değiştirdiğinizde diğer kişilerin size attığı mesajlar taranır ve zararlı bir dosya varsa sizi uyarır. Sunucunuz genel ise zararlı içeriklerden korunmak için başkalarının sizi arkadaş listesine eklemelerini önleyebilirsiniz. Discord sunucu üye satın alma ile çevrimiçi kullanıcı satın aldığınızda yüzde yüz güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Discord sunucu bulma

Sunucular farklı kişilerin bir araya gelip görüşmek için ortak kanal oluşturabilecekleri bir alandır. Oyuncular buralarda aktif olarak görüşmeler yapar. Sunuculardaki görüşmelere katılmak da tamamen ücretsizdir.

Yalnızca oyunculara açılmış özel sunucular vardır ve buralarda sesli konuşma özelliği sayesinde konuşmalar gerçekleşir. Bir oyun oynamaya başladığınızda eğer oyunu oynayan diğer kişilerle tanışmak istiyorsanız bu sunucuları ziyaret edebilirsiniz.

Yeni oyuncularla tanışarak oyunu daha zevkli hale getirebilir ve bazı anlamadığınız yerler olursa diğer oyunculara sorarak oyunda daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Discord sunucu üye satın alma özel kanallar aracılığıyla yapılır. Dikkat etmeniz gereken güvenilir bir kanal bulmaktır. Discord oyun sunucuları size davet de gönderebilir. Böylece farklı kişilerle tanışarak arkadaş listenizi büyültebilirsiniz.

Siz de kendi sunucunuza istediğiniz kişileri davet edebilirsiniz. Discord uygulamasında sunucu kurmak oldukça basittir.

Uygulamaya girdiğinizde sol tarafta yeşil renkte bir artı simge vardır. Buraya tıkladığınızda yeni bir sunucu oluştur kısmından başlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz sunucuya yazılı görüşme ve sesli görüşme kanallarını ayrı ayrı ekleyebilirsiniz. Bunun için alt kısımlarındaki artı simgeye dokunmanız yeterlidir. Sunucunuza bir isim bulduktan sonra diğer ayarları da menüden dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Discord sunucu büyütme

Discord sunucunuzu kurduktan sonra dilediğiniz kişiyi arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca Discord sunucu üye satın alma özelliği sayesinde hızlı bir şekilde büyüme sağlayabilirsiniz.

Hazır çevrimiçi kullanıcılar ile diğer insanların sunucunuzu daha kolay görmesini sağlayabilirsiniz. Sunucularda yönetici statüleri vardır.

Siz kurduktan sonra direkt olarak yönetici olursunuz. Daha sonra arkadaş edindikçe dilediğiniz zaman yakın arkadaşlarınıza da yönetici statüsü verebilirsiniz.

Sunucu kurallarını siz belirlersiniz. Yazılacak mesajları ve konuşmaları denetlemek için kurallar koyabilirsiniz ve konuşma metinleri için emoji çeşitleri ayarlayabilirsiniz.

Sunucunuzu üye alımına açtığınızda siz davet etmeden insanlar da giriş yapabilir. Fazla yoğunluğu önleyebilmek için sunucunuza üye sınırlaması yapabilir ve sunucuya girenler için belirli bir süre sınırı koyabilirsiniz. Discord sunucu üye satın alma hizmetini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz herhangi bir sınır yoktur.

Discord sunucu düzenleme

Bir sunucu kurduğunuzda içeriğinde ve yapısında dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Siz insanları istediğiniz zaman sunucunuza davet edebilir ve insanlar da sizi sunucularına çağırabilirler.

Davetler oluşturulan bağlantılar üzerinden yapılır. Katılmak istediğiniz sunucunun sol kısmında bulunan artı simgesine tıklayarak sunucuya katıl seçeneğine tıkladığınızda işlem bitmiş olur. Birçok davet alabilir ve dilediğinizi ziyaret edebilirsiniz.

Eğer bir sunucu yöneticisi sizi engellerse linke tıklasanız da sunucuya giriş yapamazsınız. Odalara üye olarak giriş yaptığınızda sunucular arasında gezerken üyeliğiniz iptal olmaz.

Bu şekilde toplam 100 adet sunucuya üye olabilirsiniz. Discord sunucu üye satın alma işlemi kendi sunucunuzun gelişmesine yardımcı olur.

Eğer bir gün Discord uygulamasında oluşturduğunuz bir sunucuyu kaldırmak isterseniz bunun da bir yöntemi vardır.

Sunucuya girdiğinizde sol kısımda bir menü vardır. Bu menüden sunucu silme ögesine tıkladığınızda yeniden sunucunuzun ismini girmenizi ister. İsmini girerek silinmesine dair onay verdiğinizde sunucunuz silinmiş olur.

Discord üyeliği alırken kendinize bir kullanıcı adı seçtiğinizde uygulama kullanıcı adınızın yanına kimliğinizi tanımlayacak 4 adet rakam koyar.

Örneğin kullanıcı #3456 gibi. Sizi arkadaş olarak eklemek isteyen kişiler kullanıcı adınızın yanındaki bu 4 adet rakamı da girmek zorunda olur.

Aynı şekilde siz de birini arkadaş olarak eklemek için kullanıcı adını ve rakamları bir arada yazmak zorunda olursunuz.

Discord sunucu üye satın alma ile aldığınız kullanıcılar hazır isimlerle gelir. Ne kadar üye satın alırsanız o kadar farklı isimler oluşur.

Arkadaş ekleme ya da çıkarma işlemleri için yine sol kısımdaki menü listesinden arkadaş ekle ya da çıkar bölümüne tıklamanız gerekir.

Arkadaş eklemek için kullanıcı adı girdiğinizde istek gönderilir. Aynı yerden isteğinizin durumunu takip edebilirsiniz. Karşıdaki kişi sizi kabul edene kadar isteğiniz beklemede kalır ve bunu görebilirsiniz. Web tarayıcısından direkt olarak girdiğiniz

Discord sunucusunu oyun oynadığınız Steam gibi platformlara bağlayabilirsiniz. Bu şekilde diğer insanlara çok kolay bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Kugumedya.net ile Discord sunucu üye satın alma işlemi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.