Bilgi ve Koşullar

Önemli Açıklamalar ve Koşullar

 • Doğrudan sunuculara bağlı olan sistemimizde fiyatların uygun olmasının nedeni sistemin tamamen otomatik olarak çalışması, siparişlerin otomatik olarak sunuculara iletilmesi, durum bilgilerinin otomatik güncellenmesi ve böylece personelimizin iş yükünün azalması sayesinde gerçekleşmektedir. Siparişinizin durumunu "Siparişler" sayfasından sipariş durumunu takip etmelisiniz. Siparişinizin servis açıklamasındaki maksimum süre olmadan destek talebi açmayınız. Servis açıklamasındaki süre dolmadan "ne zaman başlar?" içerikli destek taleplerine cevap verilmeyecektir.

 • Telafi imkanı tanıyan sunucularımız için profile ek bir takipçi gönderimi yapılmamış olması yani profilin telafi istenecek işlemin bitiş sayısından daha düşük takipçi sayısına sahip olması durumunda 1 ay içerisinde toplam 4 kez telafi talebinde bulunabilirsiniz. Profilin mevcut takipçi sayısının telafisi istenen işlemin bitiş sayısınından yüksek bir sayıda olması durumunda herhangi bir düşüş tespit edilemeyeceğinden telafi mümkün olmayacaktır. Telafi istekleri sadece site menüsündeki "destek" bölümünden bildirilecektir. Whatsapp üzerinden bildirilen telafi talepleri dikkate alınmayacaktır.

 • Sistemin doğrudan sunuculara bağlı çalışmasından dolayı İşlem yapılacak adresi uygun formatta girmemeniz yada hatalı girmeniz, gönderim yapılacak sayıyı hatalı girmeniz, yanlış sunucuyu seçmiş olmanız gibi durumlarda kesinlikle işlem iptali ve bakiye iadesi söz konusu değildir. Lütfen siparişinizi geçerken dikkatli olunuz ve bu durumlarda herhangi bir iade talebinde bulunmayınız.

 • Tüm hizmetlerde düşüş olma ihtimali her zaman mevcuttur. Yapılan işlemler temelde sosyal medya ağlarının onaylamadığı ve engellemeye çalıştığı işlemlerdir. Hizmetini sattığımız sosyal medya sitelerinin yaptığı güncelleme ve bot hesap temizlik işlemlerinden dolayı yaşanan takipçi, beğeni, izlenme vb. satın almış olduğunuz hizmetin sayısında yaşanabilecek kayıplarının herhangi bir şekilde telafisi yada bakiye iadesi mümkün değildir. Tüm işlemleriniz bu riskleri bilerek ve kayıp yaşanabileceğinin farkında olarak yapmanız gerekmektedir. Gerçek takipçi adı altında satılan hizmetlerde gönderilen takipçilerin gerçek hesap sahipleri olmalarından dolayı bu kişiler sizi takibi bırakabilirler. Takibi bırakma oranı önceden tahmin edilemez ve kesinlikle herhangi bir telafi yada bakiye iadesi mümkün değildir.

 • Sunucu hatası nedeni ile gönderim yapılamaması durumunda işlem sunucu tarafından iptal edilerek bakiye iadesi yapılır. Seçtiğiniz sunucudan daha önce yaptığınız alımlar nedeni ile sunucunun talep ettiğiniz adeti tam olarak teslim edemediği durumlarda gönderilemeyen kısım için sunucu tarafından bakiye iadesi yapılır. Hatalı girilen yada kapasitenin üzerinde girilen işlemler nedeni ile müşteri talebi doğrultusunda bakiye iadesi yapılamaz.

 • Girdiğiniz işlem devam ederken aynı adrese ikinci bir sipariş girilmesi halinde işlemlerin sayaçları karışacaktır. Aynı anda devam eden iki işlemden dolayı sayaçların karışması sonucu sistem girdiğiniz sipariş tamamlanmasa bile tamamlandı olarak gösterecektir. Aynı anda aynı adrese tek bir işlem girme sorumluluğu sizdedir. Aksi halde gerçekleşecek her türlü hatanın sorumluluğu size aittir. Kesinlikle herhangi bir iade yada işlem iptali yapılmaz.

 • Siparişinizin teslim edilebilmesi için işlem girilen profilin herkese açık durumda olması gerekir. Profilin herkese açık konumda olmaması, sipariş girdikten sonra profil kullanıcı adın değişmesi, profilin kapatılması yada sipariş verdiğiniz fotoğraf - videonun silinmesi durumunda ilgili sunucu iptal / iade vermediği sürece kesinlikle işlem iptali yada bakiye iadesi yapılmayacaktır.

 • Sistemimiz bakiye esasına dayalı çalışmaktadır ve yükleyebileceğiniz minimum bakiye tutarı 5 TL 'dir. Kullanmadığınız için yada herhangi bir başka neden ile hesabınızda bulunan bakiyenin geri iadesi söz konusu değildir. 

 • Firmamız sistem kurallarına uymayan kullanıcıların bakiyelerini iade etmek koşulu ile sistemdeki üyeliklerini iptal edebilir yada durdurabilir.

 • Tüm sistem üyelerime e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sisteme üye olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz. 

 • Api yetkisi verilen ve Api ile sipariş gönderen müşterilerimizin rekabet şartlarını korumak adına alış fiyatları üzerine en az yüzde 20 kar koyarak satış yapmaları zorunludur. Bu kurala uymayan kullanıcıların hesapları kapatılacak ve kalan bakiyeleri iade edilecektir. 

 • Sistemimizden verdiğiniz ilk sipariş burada yazılı bilgileri okuduğunuz, kabul ettiğiniz ve uyacağınızı taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir.Dikkat Edilmesi Gereken Hız ve Destek Talep Süreleri

Aşağıdaki hız bilgileri servisin genel işleme başlama süresini tanımlamak için verilmiştir. Ancak servis açıklamasında yada genel duyurularda işleme başlama süresi ile ilgili bir bilgi verilmiş ise açıklamadaki bilgi geçerlidir.


Tüm işlemler sosyal ağların sunucularına bağlanılarak yapıldığı için işlem girilen sosyal ağın güncelleme yaptığı yada sunucularının normalden yavaş çalıştığı durumlarda siparişlerin tesliminde aksamalar yaşanabilmektedir. Bu güncellemelerini ne zaman bitireceği yada sunucu hızlarının ne zaman normale döneceği öngörülemeyeceğinden bu süreç boyunca sistemlerin normale dönmesini beklemek gerekecektir. Bu tarz normal dışı durumlarda sistem kullanıcılarımızın sabırlı olmaları gerekmektedir.