Youtube Yorum Hizmeti - %100 Türk ve Gerçek

Youtube Türk Yorum Satın Al

Youtube yorum hizmetine farklı bir bakış açısı getiriyoruz ve artık herkesin bu hizmeti gönül rahatlığı ile almasını sağlıyoruz. Uzun süredir sadece ünlü kişilere sağladığımız Youtube yorum satın al hizmetini artık tüm kullanıcılara açma kararı aldık.

Tamamen gerçek ve Türk kişiler tarafından yapılan yorumlar videonuzu üst sıralara çıkartmak ile kalmayacak izleyen kişileri de yorum yapmaya teşvik edecektir. Bir gönderi de yorum sayısı ne kadar fazla ise insanların yorum yapma isteği o kadar fazla olmaktadır.

Bunu en basit şekilde küçükken sınıfta öğretmenin kızacağı bir şey yaptığınız da tahtaya tek başınıza çıkıyorsanız utanırsınız ama arkadaşlarınız ile beraberseniz tahtaya çıkarken utanmazsınız. İşte Youtube yorum yaparken insanlar rahat olmak ister bu nedenle ne kadar çok yorum varsa o kadar çok yorum gelecektir.

Nasıl satın alabilirim?

 1. KuguMedya hizmetlerinden faydalanabilmek için öncelikle buraya tıklayın ve üye olun.
 2. Ardından alışveriş yapmanız için en az 10₺ bakiye yükleyin. (bakiye yükleme sayfası için tıklayın.)
 3. Daha sonra sipariş verme sayfasına gelin ve kategorilerden Youtube Yorum seçin.
 4. Servislerden Youtube Türkiye Yorum seçtikten sonra hangi video için istiyorsanız LİNK kısmına yapıştırın.
 5. Yorum alanına istediğiniz yorumları alt alta yazın.
 6. Ve siparişi tamamlayın!

Video Anlatım (eklenicek...)

Yorum yapan kullanıcılar nasıl oluyor?

Öncelikle şunu bilmelisiniz bu kişiler bot değil tamamen gerçek kişilerdir. Sizin benim kişi kişilerin oluşturduğu kendilerinin kişisel hesaplarıdır. Çoğunluğunun profil fotoğrafı mevcuttur. En çok hassas olduğumuz konu inandırıcılık ve gerçekçiliktir. Bu nedenle asla sanal hesaplar kullanmayız ve sadece Türkiye'den kişilerin oluşturduğu hesapları kullanırız. Aklınızda hiç bir zaman soru işareti bırakmayacak bir yorum hizmetini size sunuyoruz.

Yorum hizmeti aldığım anlaşılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi verdiğimiz tüm Youtube hizmetlerinde ilk önceliğimiz inandırıcılık ve gerçekçiliktir. Asla 3. kişiler ile bilgi paylaşmıyoruz ve yaptığımız işlemlerde her zaman gizliliğe önem veriyoruz. Türkiye'de bir çok ünlü Youtuber ve sanatçıyla yaptığımız çalışmalardaki tecrübelerimizi sizin hesaplarınıza uyguluyoruz.

Bugün Türkiye'de 500bin kişinin organik olarak izlediği videolara bile izlenme atarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Youtube izlenme satın almak için tıklayınız.

Bu nedenle asla bu işlemlerin gerekli olup olmadığını tartışmayın. Bu işlemler eğer doğru yapılıyorsa kesinlikle gereklidir. Aksi halde organik olarak büyüme imkansızdır. Zira bu sektör de rekabet çok yüksek ve rekabet ettiğiniz kişiler emin olun bu tarz çalışmaları yapıyordur.

Verdiğiniz yorum hizmetinde hata yapma payımız asla olmadı. En ufak hatamızda biliyoruz ki kullanıcılar bunun farkına varacaktır. Bu sayede alanında profesyonel ekibimiz ile sizlere kusursuz bir youtube yorum hizmeti sunabiliyoruz.

Yorumlar nasıl olacak?

Youtube yorum hizmetinde iki şekilde satın alım yapabilirsiniz. Özel olarak videoya uygun şekilde yorumları biz hazırlayabiliriz veya sizin hazırladığınız yorumları gerçek kişiler tarafından gönderilmesini sağlayabiliriz.

 • Yorumlar yazılmadan önce ekibimiz videonuzu izler ve buna göre özenle yorumları hazırlar. 100 yorum hazırlamak için yaklaşık 1 saatimizi ayırıyoruz. Asla baştan sağma ve sadece emoji içeren yorum atmıyoruz. Popüler videolardan esinlenerek gerçek kişilerin atacağı yorumları videonuz için özenle biz yazıyoruz.
 • Dilerseniz yorumları siz bize iletebilirsiniz. Sizin hazırladığınız yorumları gerçek kişiler tarafından gönderilmesini sağlarız.

Youtube yorum satın alma hizmeti

Youtube yorum hizmeti için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Özel bir hizmet olduğu için bizimle birebir iletişimde olmanız bu hizmetin size daha kaliteli bir şekilde sunulması için gereklidir.

 • Yorum satın almak güvenli mi?

Bu soruyu soran müşterilerimize direkt olarka bu cevabı veriyorum, 'Videonuza yorum gelmesi güvenli mi?'. Bence gayet güvenli ve güzel bir şey. Yaptığımız işlemlerde asla bot kullanmadığımız gibi yapılan işlemlerde tamamen organiktir. Her yorum farklı cihazdan ve farklı gmail hesaplarından gönderilir. Bu nedenle youtube yorum satın alma işlemi %100 güvenlidir.

 • Youtube yorum öne çıkarılabilir mi?

Evet bunu sizin için yapabiliriz. Bu işlemin yapılması gayet basittir. Öne çıkarılmasını istediğiniz yorum için beğeni almaktır.

Youtube yorum beğeni satın almak için tıklayınız.

 • Youtube yorum hizmeti ne kadar sürede teslim edilir?

Youtube yorum hizmetini eğer yorumlarınız hazır ise anında teslim edebiliriz. Yorumları bizim yazmamız durumunda ise bu süreç 1 saate kadar uzamaktadır. Yorum hizmeti anında Youtube yansımaktadır ve her hangi bir bekleme durumu asla yoktur.

Yorum satın almanın faydaları

 1. Yorum satın aldığınız da videonuz daha üst sıralarda konumlanır. Eğer yeteri kadar izlenme alırsa yorum satın alma hizmetiyle birlikte trendlere çıkma ihtimali artacaktır.
 2. Videonuzu önerilenler sekmesine çıkartır.
 3. Kişiler yorumları gördüklerinde daha fazla yorum yapacaktır. Bu sayede gerçek kişilerle etkileşime geçersiniz.
 4. Yorum sayısının yüksek olması insanları harekete geçirir ve beğeni sayınızda doğal olarak artar.
 5. Normal kullanıcılar yorum sayısının fazla olduğunu gördüğünde videoyu daha dikkatli izlerler.

Ve daha bir çok faydasını görmek için Youtube yorum hizmetini deneyin.