Twitter Hizmetleri Nasıl Satın Alınır? - Takipçi, Beğeni, RT vs.

twitter hizmetleri

Merhaba, bu yazımızda sizlere Twitter için sosyal medya hizmetlerinin nasıl işlediğini ve sizin nasıl doğru hizmeti seçebileceğinizden bahsettik. Umarım samimiyetimize güvenirsiniz ve bizimle çalışmayı tercih edersiniz. 

Bizden daha iyisi yok!

Sizlere bunu ufak bir video ile de kanıtlayacağım. KuguMedya olarak Türkiye'nin değil dünyanın en iyi hizmetini sizlere sunuyoruz. Kendimize güveniyoruz ve eğer memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız ücret iadesi garantisi veriyoruz.

Bizim için önemli olan hizmetin teslim süresi ve hizmetin kalıcılığı. Gönderilen kullanıcıların kalitesini ise her zaman en üst düzeyde tutarız. 

Öne çıkan özellikler:

 • 7/24 siparişlerin anında teslim edilmesi.
 • Verilen hizmetin %100 kalıcı olması ve kaybolmaması.
 • Türk Takipçi, Favori ve Türk Rettweet hizmetleri.
 • En uygun fiyatlara alışveriş imkanı.
 • Cinsiyet seçme özelliği.
 • Tweetler için anket oylama, görüntülenme ve diğer etkileşim hizmetleri. Diğer sitelerde görmediğiniz bir çok hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetleri muhtemelen ilk defa göreceksiniz.

Fiyatlandırma: 

Twitter 1.000 Türk Beğeni 16₺

Twitter 1.000 Türk RT 40₺

Twitter 1.000 Türk Takipçi 20₺

Örnek Sipariş Videosu

Hizmetlerimizi kendimiz satın aldık ve anlık olarak kayıt ettik. Hiç bir montaj olmadan ne kadar sürede teslim edildiğini ve nasıl sipariş verildiğini gösteriyoruz.Nasıl satın alınır?

 1. Öncelikle KuguMedya ile alışveriş yapmak için üye olmalısınız. Tamamen ücretsiz kayıt ol.
 2. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra giriş yapın ve dilerseniz servisleri inceleyin. Eğer alışveriş yapmaya hazırsanız bakiye yükleyin. (En az 5₺)
 3. Ardından sipariş verme sayfasına gelin ve kategorilerden Twitter seçin. Takipçi ve beğeni kategorileri ayrıdır.
 4. Daha sonra servis seçeneklerinden size uygun olanı seçin.
 5. Link kısmına eğer takipçi ise kullanıcı adı, beğeni veya RT ise tweet bağlantısı yapıştırın.
 6. Miktar kısmına kaç adet gelmesini istiyorsanız yazın ve sipariş tamamla butonuna tıklayın.
 7. Gerisi bizde! Bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Örnek Satın Alma Videosu 

Bu video Instagram için fakat mantık Twitter ile aynı. İzleyip sipariş vermeye hazır olabilirsiniz.


twitter ucuz takipçi

Twitter Beğeni Satın Al

Twitter hizmetleri için Google'de arama yaptığınız da örneğin twitter beğeni satın al olarak yapılan bir arama da bir çok siteye rastlayabilirsiniz. Hepsi sizlere mükemmel hizmet sunduklarını aktif ve gerçek kişileri sizin takipçiniz yapacağını söylerler. Peki bu mükemmel işi nasıl oluyorda 100'lerce site sağlıyor? Nasıl yani herkesin bu şekilde biriktirdiği bir data mı var? Tabii ki hayır. Tüm bu siteler sadece ana sağlayıcı olan 5-6 siteden hizmeti alıp sizlere teslim etmektedir. Kugumedya.net ana sağlayıcı konumundadır ve sizlere direkt olarak 1. elden hizmet sağlar.

Size nasıl takipçi yolluyorlar?

Eğer tamamen gerçek kişiler ve Türk Twitter takipçi satın alma hizmeti sunuyorlarsa ve profilleri sizin takipçiniz yapıyorlarsa bunu nasıl yaptıklarını açıklamaları gerekmekte. Fakat hiç bir sitede size nasıl takipçi gönderdikleri yazmaz. Google'de arama yaptığınızda çıkan tüm siteler bir satış sitesidir ve bu siteleri n11, hepsiburada veya gittigidiyor olarak düşünebilirsiniz. Bu sitelerden yaptığınız alışverişlerde satın alım yaparken bir çok aracı vardır ve hepsi komisyon eklemektedir. Bu nedenle 5TL olan bir ürünü 20TL satın alırsınız.

Diğer sitelerdeki hizmet kalitesine dair

Tamamen pazarlama strajesi üzerine kurulmuş siteler ile size takipçi satmaya çalışan siteler her zaman en yüksek kar amacına göre çalışırlar. Bu bir ticaret ve en yüksek kar marjı olan ürünleri size satmaya çalışmaları gayet normal. Ama sizinde paranızın karşılığını almaya hakkınız var.

Kugumedya.net olarak sitemizde sağladığımız Twitter hizmetlerinde kalite seçeneklerini size bırakıyoruz. İstediğiniz kalitede hizmeti seçersiniz ve kafa karıştırıcı cümleler olmadan sadece alacağınız hizmetin bilgisini alırsınız.

Biz Türk Gerçek Twitter Takipçi Nasıl Sağlıyoruz?

Sizlere Twitter takipçi sağlamak için Google play ve Appstore de bulunan Twitter için yapılmış uygulamalarımızı kullanmaktayız. Bu uygulamalara giriş yapan gerçek kişiler tarafından takip edilmenizi sağlarız. Bu sayade tamamen gerçek ve aktif kişiler tarafından takip edilmenizi sağlıyoruz. Üstelik bu uygulamalar bize ait olduğu için siparişleriniz hemen teslim edilir ve çok daha ucuz fiyata Twitter takipçi satın alırsınız.

Kugumedya nasıl hizmet sağlıyor?

Kugumedya olarak öncelikle satın aldığınız hizmeti bilirsiniz. Asla süslü cümleler veya yanıltıcı bilgiler kullanmayız. Alacağınız hizmete dair bilgiler seçim yaptığınızda servis açıklamasında gösterilir. Örnek olarak sipariş verme videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Kugumedya.net olarak Twitter'da aradığınız tüm hizmetleri size sunabiliriz.

 • Twitter Türk Takipçi Satın Alma Hizmeti
 • Twitter Global Takipçi Satın Al Hizmeti
 • Twitter Retweet Satın Al Hizmeti
 • Twitter Beğeni Satın Al Hizmeti
 • Twitter Oto Beğeni Satın Al Hizmeti

Tüm bu hizmetler için Türkiye'nin en iyi fiyatlarını ve en yüksek kaliteyi sunmaktayız.

Twitter nasıl takipçi veya beğeni satın alınır?

Kugumedya.net ayrıcalıklı hizmet kalitesinden yararlanmak için öncelikle ücretsiz bir şekilde üye olmalısınız.

 • Hemen ücretsiz üyelik oluşturmak ve Kugumedya.net katılmak için tıklayın.

Twitter Takipçi Satın Al

Twitter hizmetlerinde en çok ilgi çeken hizmet Twitter takipçi satın al hizmeti için bir çok soru almaktayız. En çok merak edilen konu ise takipçiler gerçekten Türk mü? Evet satın aldığınız takipçilerin %100'ü Türk ve gerçek kişiler. Asla sizlere sahte profiller yüklemeyiz. Bunu zaten yukarıdaki tanıtım videomuzdan görebilirsiniz.