Trendyol Takipçi, Yorum ve Değerlendirme Satın Al

Trendyol Takipçi Satın Al

Trendyol mağazamız için yorumlar ve değerlendirmeler çok önemli. Bu platformda rekabet çok fazla olduğu için müşterilerin de mağazalar arasında karşılaştırma imkanı da çok fazla. 

Bu yazımızda sadece takipçi veya favori almanın önemini anlatmayacağız. Aynı zamanda sizin nasıl daha fazla kişiye ulaşacağınızı ve üst sıralarda konumlanacağızı da mantık olarak anlamanızı sağlayacağız.

Müşteriler daha önce farklı satıcılar ile sorun yaşadığı için artık aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorlar. Bu nedenle ürün satın alırken Trendyol mağazanızın takipçi sayısını ve alacağı ürünün yorumlarını (favori sayısını) kontrol etmektedir. 

Trendyol takipçi satın alma hizmeti ile ürünlerinizin satış oranını mutlaka arttıracaksınız. 

Fiyatlar:

Trendyol Takipçi Satın Alma Fiyatları:

100 adet takipçi 10TL ve katları

Trendyol Favori Satın Alma Fiyatları:

100 adet favori 9.5TL ve katları

Trendyol Değerlendirme + Yorum Satın Alma Fiyatları:

30 adet değerlendirme + yorum 11.7TL ve katları

Bu hizmetleri istediğiniz miktarda alabilirsiniz. Fiyatlar alabileceğiniz en ufak miktar üzerinden belirtilmiştir.

Nasıl satın alınır?

 • Öncelikle sunduğumuz hizmetleri satın alabilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekli.
 • Ardından üyeliğinize giriş yapın ve en az 5₺ bakiye yükleyin.
 • Bir sonraki aşama da sipariş verme ekranına gelin ve kategori olarak Trendyol seçin.
 • Servisler listelenicektir. Dilediğiniz Trendyol hizmetini alabilirsiniz.

Video Anlatım


Trendyol takipçi almak güvenli mi?

Trendyol mağazanız için takipçi sayınızın ne kadar önemli olduğunu başta söylemiştik. Tabi ki takipçi sayınızı arttırmak için mağazanızı tehlikeye asla atmamalısınız. Biz asla mağaza bilgilerinizi ve şifrenizi istemeyiz

Tabi verdiğimiz hizmet %100 güvenli fakat ben size bu hizmeti nasıl sağladığımızdan bahsetmek istiyorum ki gerçekten Trendyol takipçi satın alırken aklınızda soru işareti kalmasın.

Siz bu hizmet için sipariş verdiğinizde görev uygulamamızda sizin mağazanızı takip eden kişiye belirli miktar ödül vermekteyiz. Bu sistem sayesinde size yorum yapan veya takipçi olan kişiler tamamen gerçek ve doğal olmakta.

Kugumedya.net ile güvenli bir şekilde Trendyol takipçi, yorum, değerlendirme ve favori hizmetlerini satın alabilirsiniz.

Trendyol Takipçi, Değerlendirme ve Favori neden satın alınmalıdır?

Trendyol, Türkiye'nin en çok kullanılan e-ticaret sitelerinden birisi. Bu platformda satış yapmaya başlamak üst düzey bir rekabetin içerisinde yer almak demektir.

Özellikle iyi bir satıcı puanı ile ürünlerinizin aramalarda üst sırada yer almasını sağlamak oldukça çaba gerektiren bir durum. Eğer bu rekabette yer almak istiyorsanız mağaza profiliniz bazı kriterleri karşılaması gerekmektedir.

Trendyol takipçi satın almak tam bu noktada işimize yarayacaktır. Trendyol hizmetlerini satın almak sizlere şunları sağlayacaktır; 

 • Mağaza profiliniz çok daha fazla kişinin dikkatini çekecektir.
 • Yüksek takipçi sayısı ile birlikte mutlaka ürünlerinizin görüntülenme oranı artacaktır. 
 • Yüksek favori sayısı ile satış oranında artış olacaktır.
 • Satıcı puanı yükselicek ve istediğiniz seviyeye gelecektir.
 • Kısaca bu etkileşimler tüm istatistiklerde artış trendine girmenizi sağlayacaktır. 
 • Aldığınız hizmetler ile öne çıkma oranınız arttıkça mağazanıza olan ilgi artacak ve bu sayede doğal olarak takipçi, favori ve olumlu değerlendirme elde edeceksiniz.


Saydığımız tüm bu avantajları düşündüğünüzde, sağladığımız bu etkileşimlerin önemini anlamış olacaksınız. Daha popüler bir mağaza profiline sahip olmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için neden bekleyesiniz?

Sitemizden sadece Trendyol takipçi satın alma hizmeti değil, diğer tüm etkileşimleri de satın alabilirsiniz. Bu hizmetleri satın alarak ürünlerinizin daha üst sıralarda yer almasını sağlayacak ve umarım hedeflerinize ulaşacaksınız.

Naçizane bir tavsiye olarak ürün paketlemesine özen gösterin. Kullanmış olduğunuz paketleme malzemesinin kaliteli olması sizin ürününüzü de kaliteli gösterecektir. Ürünün yanında ufak bir şeker veya hediye paketin içine ekleyebilirsiniz. 

Aslında çokta önemli olmayan bir detay olarak görünebilir fakat bu mağazanızın puanını ve geri dönüşünü kesinlikle arttıracaktır. 

Saymış olduğumuz bu hizmetlerden maksimum derecede fayda sağlamanız için ürünlerinizin başlıklarının SEO uyumlu olması çok büyük önem arz etmektedir. Bu konuda hazırlanmış olan kısa ve öz bir makaleyi de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bu yazıyı okuduğunuzda ürünün nasıl SEO uyumlu bir şekilde satışa çıkarılacağını öğreneceksiniz.

https://www.easyentegre.com/blogs/trendyol_satis_arttirma_taktikleri

Trendyol takipçi ve favori arttırma ne işe yarayacak?

Trendyol takipçi arttırma işlemi en başta mağazanızın popüler bir hale gelmesini sağlayacaktır. Bu hem daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlarken hemde diğer rakipleriniz arasından sıyrılacaksınız.

Daha fazla takipçiniz olması mevcut ürünlerinize olan ilgiyi büyük oranda arttıracaktır. Hemde sizlere bunu yüksek kalitede ve en uygun fiyatla Trendyol takipçi arttırma imkanını sunuyoruz.

Satın alacağınız olumlu yorum ve değerlendirme ile Trendyol satıcı puan arttırma işlemi gerçekleşmiş olacak.

 • Mağaza profilinizinde yüksek takipçi sayısı olması ürünlerinize bakan kişiler için sosyal kanıt görevi görecektir. Siz olsanız 500 takipçili bir Trendyol satıcısını mı tercih edersiniz yoksa 5000 takipçisi olan ve satıcı puanı yüksek olan bir satıcıyı mı? Sadece takipçi sayınız ile müşterilerinizi etkilemeye başlıyorsunuz.
 • Trendyol algoritması mağazanızın popüler ve güvenilir olduğunu algılamasıyla birlikte daha fazla kişiye önericek ve ürünleriniz aramalarda daha üst sıralarda konumlanıcaktır. 
 • Daha üst sıralarda konumlanmanız doğal olarak daha fazla satış ve daha fazla favori getirecektir. Bu sayede organik olarak sürekli bir artış trendi yakalayabilirsiniz.
 • Yüksek satıcı puanlı ve takipçili bir Trendyol mağazası ile tedarikçinizden daha uygun fiyatlar alabilirsiniz.
 • Popüler bir mağaza oluşturduktan sonra artık hayatınızın her yönünü değiştirebilirsiniz.


Sağlamış olduğumuz hizmetler ile sadece tek seferlik bir artış için çalışmıyoruz. Kar topu etkisi ile sürekli olarak artan bir grafik çizmeniz için Trendyol hizmetlerini sağlamaktayız. Unutmayın potansiyel müşteriler satıcı puanı, ürün yorumları ve favori sayısını kontrol etmektedir. 

Ürün görsellerini ve açıklamalarını özenle hazırlamanız markanız için çok olumlu olacaktır.

Elimize ne geçiyor

Bahsettiğimiz etkileşimler ile birlikte yüksek puanlı bir satıcı profiline sahip olduğunuzda elde edecekleriniz;

 1. Güvenilir bir Trendyol mağazasına sahip olacaksınız.
 2. Satışa sunduğunuz ürünler her zaman daha üst sıralarda konumlanıcak.
 3. Sunmuş olduğunuz bu imaj ile birlikte müşterileriniz size önyargı ile değil yaklaşacak.
 4. Artan puan, favori, yorum ve takipçi sayısıyla birlikte ürün satışlarınızda bariz artış yaşanacaktır.


Kugumedya.net 6 senedir sosyal medya hizmetleri sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz Trendyol takipçi, yorum, değerlendirme ve favori hizmetlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.