Instagram %100 Kalıcı Takipçi Satın Al | Ömür Boyu Garantili

instagram smm panel

Instagram Kalıcı Takipçi Satın Al


Takipçi sayınızı düşüş riski olmadan istediğiniz sayıya çıkartabiliriz. Tamamen gerçek kullanıcı kitlemiz ile anlaşmalı olarak hareket ediyoruz ve sizleri takipten çıkarmıyorlar. KuguMedya olarak 30’dan fazla bayi 10binden fazla müşterimize kalıcı takipçi satın alma fırsatı sunmaktayız.  


Kalıcı takipçi nasıl yapılıyor?


Kalıcı takipçi hizmetini nasıl verdiğimizi merak ediyorsanız öncelikle normalde takipçilerin neden silindiği/düştüğü konusunda bilgi sahibi olmalısınız.


 • Satın alınan takipçiler neden düşer?

Satın aldığınız takipçiler için düşüş/silinme için 3 sebep var.

 1. Aldığınız takipçiler yeni oluşturulan hesaplar ise Instagram bu profilleri bir süre sonra kapatır ve otomatik olarak takipten düşer. Bu durumda düşüş %100 olur.
 2. Takipçiler boş profiller ve paylaşımları yoksa Instagram bir süre sonra bu profilleri kapatabilir ve bunlar da otomatik takipten düşer.
 3. Takipçiler gerçek kişiler olduğu için takibi bırakabilir. Eğer aldığınız takipçiler gerçek kişilerden oluşuyorsa genelde bu düşüş %20 olur.


 • Kalıcı takipçi nasıl yapılır?

Kalıcı takipçi için farklı yöntemler var. Bu yöntemlerden size uygun olanı tercih ederek düşmeyen takipçi satın alabilirsiniz. 


 1. Satın aldığınız profillerin sizi kendi istekleriyle takip etmesi dahilinde takipçiler kalıcı olacaktır. Bu hizmeti almak isterseniz sitemize üye olduktan sonra Instagram Türk Takipçi kategorisini kullanabilirsiniz. Tahmini düşüş %15 olmakta
 2. Eğer aldığınız takipçiler eski ve kullanılmayan profillerden oluşuyorsa takipçiler de hiç düşüş yaşanmaz.  Bu hizmeti almak için sitemize üye olduktan sonra Instagram Düşmeyen Takipçi kategorisini kullanabilirsiniz. Tahmini düşüş %1 olmakta.


Kugumedya.net olarak düşmeyen takipçi satın alma hizmetini Türkiye’nin tüm hizmet sağlayıcılarına satmaktayız. Eğer siz sitemize üye olup sipariş verirseniz 1. Elden hizmet satın almış olursunuz. 


Bu sayede; 

 • Düşmeyen takipçi siparişiniz hemen başlar.
 • Sipariş durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman siparişi durdurabilirsiniz.
 • Her hangi bir sorun yaşama ihtimalinde 7/24 canlı destek ekibimize danışabilirsiniz.


KuguMedya Çeşitlilik Sunar


KuguMedya olarak bir çok kategoride hiç bir yerde rastlamadığınız hizmetleri sunuyoruz. Eğer aradığınız şey düşmeyen takipçi ise bu konuda sizlere düşmeyen Kadın takipçi bile sağlayabiliriz.

Bir çok kategori de farklı seçenekler sunmaktayız. Tüm kategorileri kontrol etmeyi unutmayın.


KuguMedya güvenilir mi?


Eğer güvenilir ve kalıcı takipçi satın almak istiyorsanız ilk tercihiniz Kugumedya olmalı. Zira Türkiye’nin en popüler sosyal medya sağlayıcısıyız. 


Ulusal ve yerel basında yer alan haberlerimizi https://kugumedya.net/basinda-biz sayfasından kontrol edebilirsiniz.  Kugumedya olarak 30’dan fazla bayiye hizmet sağlamaktayız.


Bu demek oluyor ki eğer güvenilir bir siteden takipçi veya diğer hizmetleri satın aldığınız da %80 Kugumedya’dan almış oluyorsunuz. 


Nasıl satın alabilirim?


 1. Öncelikle Buraya tıklayın ve sisteme üye olun.
 2. Ardından sisteme giriş yapın ve en az 5₺ bakiye yükleyin.
 3. Bakiye yükledikten sonra yeni sipariş verme bölümünden 'Instagram Düşmeyen Takipçi' kategorisini seçin.
 4. İzlenme süresi için gerekli şartlar ve bilgiler 'Servis Açıklaması' bölümünde size gösterilecektir.
 5. Siparişi tamamlamak için 'Link' kısmına Instagram kullanıcı adınızı girin.
 6. Miktar kısmına ise kaç adet istediğinizi yazın.


Fiyatlandırma


1.000 adet Düşmeyen Instagram Takipçi 7.25₺ ve katları


Örnek Sipariş VideosuInstagram Kalıcı Takipçiler Bot mu?

Genelde kişiler veya firmalar takipçileri düşmemesi için Instagram kalıcı bot takipçi satın almak isterler. Aslında takipçilerin düşme nedeni yukarıda da bahsedildiği için takibi bırakmaları değil Instagram'ın silmesidir. 

Bu nedenle eğer düşmeyen takipçi istiyorsanız bunun bot takipçi olması gerekmez. 


Sitemiz üzerinden alacağınız garantili takipçiler de gerçek kişilerin oluşturduğu fakat kullanılmayan profillerdir.  Bu sayede aldığınız takipçiler kalıcı olmakta.